Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.01.2011, 17:59   #1
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Ach, ci paparazzi...

Jak w temacie. Może to głupi pomysł, jak tak uważacie, to zamknąć i już.
Więc tu piszemy wszystkie żale na 'tych okropnych paparazzi'.
Na moją simkę Sarę[*] polowali od 2 gwiazdki, ale niejaka pani Inga Rush, zrobiła zdjęcie córce Sary, Scarlett, gdy ta zdradzała męża i jeszcze wszystko perfidnie ubarwiła. Mało tego, nie chciała 500 simoleonowej łapówki! Skandal! xD
Generalnie jednak zdarzały się im zabawne wtopy, kiedyś mój sim załatwiał się w publicznym WC, to oni robili zdjęcia z każdej strony, jakby chcieli tą toaletę do gazety dać...
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.01.2011, 18:05   #2
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

według mnie temat fajny. można się dowiedzieć o nowych skandalach ;D . a więc raz byłam moją simką, która jest wampirem w "Plaźmie" . Zrobiła się śpiąca, a więc zeszłam nią na dół i kazałam spać na wampirzej trumnie. I ona tak śpi i lewituje, a zaraz przychodzi paparazzi i robi jej zdjęcia i opisuje ją ;d w gazecie nic się nie pojawiło :c , chociaż stał tam z 2 simowe godziny, póki nie obudziłam mojej simki :p raz zaatakowali moją simkę, która miała 3 poziom gwiazdorstwa po rodzicach, a była dzieckiem. Że niby grzebie w śmietnikach po nocach -.- (chyba najczęstszy, fałszywy skandal)
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2011, 18:08   #3
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

o mojej simce napisali, że zbiła kogoś : ( a to nieprawda Dx
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2011, 18:41   #4
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

Ja często mam fałszywe oskarżenie o to,że 'Sim X oddał mocz w miejscu publicznym'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2011, 15:23   #5
Natix
 
Avatar Natix
 
Zarejestrowany: 26.08.2009
Skąd: Pszczyna ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 212
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

Mi się jeszcze zdarza jak wampir gryzie w miejscu publicznym, potem jak używa wrednych interakcji i jest coś w guście :
Znana simka X kłóci się publicznie!
Natix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2011, 16:44   #6
Chatoyant
 
Zarejestrowany: 21.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 184
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

prawdziwe: bójka, bara-bara w miejscu publicznym, bara-bara z wampirem (simka zrobila to z nim w jego domu podczas imprezy ), tylko tyle pamiętam
fałszywe: u jednego sima, który w ogóle nie imprezował itd, ale miał 3 gwiazdki (po rodzicach) z 5 razy miałam, że oddawał mocz w miejscu publicznym , częste też jest grzebanie w śmieciach i bójka. W ogóle to zauważyłam, że najczęściej paparazzi zmyślają na temat simów, które są już trochę znane, ale przestały "bywać", tak było właśnie z w/w simem. Gdy siedział w domu co tydzień w gazetach rozpisywali się o tym, że gdzieś znowu oddał mocz, a gdy zaczął chodzić do klubów, rozdawać autografy itd. to nagle przestali ale może to przypadek...
Chatoyant jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2011, 21:45   #7
BaXx
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

Eeeeeee tam nie mamy się nimi co przejmować.Na skandale jest dobry sposób
idziemy do biórowca ,wchodzimy na dziennikarstwo dajemy 5tys paparazzi i mamy spokój z oskarżeniami. Możemy też zrzucić skandal na kogoś innego,ale to nie zawsze skutkuje.A jeśli już to musimy okarżyć naszego przyjaciela, wtedy nasze kontakty nieco się psują
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2011, 22:43   #8
Vallentina
 
Avatar Vallentina
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

Moją simkę ciągle oskarżają o to że wdała się w bójkę ... Raz się pobiła i chyba z 4-5 razy ją o to oskarżyli a po za tym dwa razy miała że oddała mocz w miejscu publicznym i chyba coś o śmieciach ;D
Vallentina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 13:47   #9
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

Cytat:
Napisał BaXx Zobacz post
Eeeeeee tam nie mamy się nimi co przejmować.Na skandale jest dobry sposób
idziemy do biórowca ,wchodzimy na dziennikarstwo dajemy 5tys paparazzi i mamy spokój z oskarżeniami. Możemy też zrzucić skandal na kogoś innego,ale to nie zawsze skutkuje.A jeśli już to musimy okarżyć naszego przyjaciela, wtedy nasze kontakty nieco się psują
A nie lepiej iść do ratusza pozwać za zniesławienie? To przy 5 gwiazdkowej celebrytce kosztuje ok. 2400 simoleonów, jak wygrywasz sprawę to dostajesz ok. 8500 minus koszty, czyli jesteś 6000 na plus. A tak tuszując sprawę w biurowcu jesteś 5000 na minus, a przerzucając uwagę paparazzi tracisz dobre kontakty z sławnymi. Moim zdaniem lepsza droga to droga sądowa.

Pierwsze słyszę o skandalu takim jak "X oddała mocz w miejscu publicznym". To co, celebryci to jacyś dziwacy, siusiać nie mogą? ;/

@down: To możesz zawsze do skutku się sądzić, ale i tak będziesz na plus.

Ostatnio edytowane przez hellraiser : 21.01.2011 - 16:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2011, 15:50   #10
Jakub
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ach, ci paparazzi...

Cytat:
Napisał Nightfall Zobacz post
A nie lepiej iść do ratusza pozwać za zniesławienie? To przy 5 gwiazdkowej celebrytce kosztuje ok. 2400 simoleonów, jak wygrywasz sprawę to dostajesz ok. 8500 minus koszty, czyli jesteś 6000 na plus. A tak tuszując sprawę w biurowcu jesteś 5000 na minus, a przerzucając uwagę paparazzi tracisz dobre kontakty z sławnymi. Moim zdaniem lepsza droga to droga sądowa. ;/
Tylko że czasem sie nie udaje.
Raz mój sim wampir miał w informacje, że pobił kogoś w miejscu publicznym choc przez 2 tygodnie siedział w domu i sie uczył.
Albo raz mój sim miał fałszywe oskarżenie i przegrał w sądzie to mu 1 gwiazdka spadła.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023