Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.03.2011, 15:18   #131
theqatrick
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
ja doszłam do wniosku,że po wyjściu Pokoleń/Zwierzaków zrobię reinstalkę simsów i wywalę Po Zmroku.nie używam zbyt wiele jego opcji,większość mnie wręcz wkurza (moje simy nie są gwiazdami,paparazzi to zło a wampirami już się zdążyłam zachwycić).mam wrażenie że po instalacji Po Zmroku gra mi zaczęła zmulać,a gdy wyjdą nowe dodatki to już w ogóle nie dam rady grać.
jeśli usunięcie PZ coś naprawi,to będę megaszczęśliwa
(i pomyśleć,że mam komputer za 3 tysiące,który jest o wiele lepszy niż maksymalne wymagania gry.i naprawdę nie rozumiem w jaki sposób simsy mi potrafią się ścinać.no ale,taka ich magia,że nawet na bajeranckim komputerze nie można sobie normalnie pograć...)

Po Zmroku? Wg. mnie to ciekawy dodatek, wprowadza wiele możliwości. Jeżeli masz oryginalne to naprawdę nie opłaca się
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.03.2011, 15:20   #132
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

nie mam oryginalnych.i jak dla mnie wcale nie jest ciekawy.jedyne czym się broni,to kluby i drinki,ale i tak gram bez nich,więc jakoś przeżyję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 17:10   #133
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

Mi się PZ podoba i ostatnio nie mam większych problemów w grze. Ścina się delikatnie, ledwie zauważalnie i Simy się na chwilę wieszają przy przechodzeniu przez drzwi i podczas korzystania ze schodów. Ale poza tym nie mam teraz poważniejszych błędów. Trochę było gorzej po instalacji IwP, ale znowu jest OK. Ja jeśli już bym miała się czegoś pozbywać, to tylko Wymarzonych Podróży. Byłam z Simami na wakacjach 2x i absolutnie niczego ciekawego tam nie znalazłam. Grobowce są liniowe, wręcz nudne. Na wakacje najlepiej, żeby jechała jedna osoba, bo pozostali będą w zasadzie bezczynni, dzieciaki to już w ogóle nie mają co robić na wakacjach. Jak dla mnie to WP jest porażką na całej linii. Trzymam je tylko ze względu na garstkę obiektów. No i zapisy mogłyby przestać działać bez WP.

Ale odeszliśmy od tematu... modzi nam dadzą reprymendę. Więc śpieszę ze stwierdzeniem, że to takie jednorazowe i już będziemy grzeczni... Nie mogę się doczekać tych pokoleń, bo nie ma dla mnie większej frajdy niż nowe gadżety dla Simów i nowe możliwości. Kasiutę już zbieram i jak zwykle kupię na Allegro. Jak mi się to spodobało... Nie muszę biegać po całym mieście za jedną grą, dostanę ją "do rąk własnych". Mam co prawda MediaMarkt ze 30 km od domu, ale jednak to jest wystarczająco daleko, by mi się nie chciało tam jechać. A cena w MM i na Allegro jest porównywalna, czasami przepłacę ze 2 zeta max, a mam bez jeżdżenia...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 18:05   #134
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

No niby fajne jest takie kupowanie na allegro, no ale trzeba być uzależnionym od dostawcy, kiedy dowiezie tą grę, oraz jest ryzyko, że kupimy jakiś bubel (ale to chyba rzadkie przypadki). Ogółem gdybym kupował gry, to wolałbym kupywać je w sklepie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 18:50   #135
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

Ja kupuję na Allegro od bardzo dawna, nie tylko gry. Tylko raz miałam problemy. Na początku lata pękła nam drabinka do basenu i koleś wysyłał ją prawie całe lato. Musieliśmy kombinować jak tu się do basenu dostać (i co ważniejsze wydostać ) Kontakt niemal zerowy. Ale z grami i filmami nie mam problemów. Kupuję u sprawdzonych sprzedawców, sprawdzam opinie na ich temat. Nie jest źle. Jedyne co, no to oni wysyłają w dniu premiery, więc dostaję grę jakieś 3 dni po premierze. Ale gra wypływa do sieci około premiery, więc czekając na dostawę bawię się piratem. Mam Simsy oryginalne, leżą w pudełeczkach na półce, a ja korzystam z obrazów płyt. No bo niestety ale płyty EA Games nie są najlepszej jakości. Jak mają mi się zarysować po paru miechach to wolę korzystać z obrazów.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 18:53   #136
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

Cytat:
Napisał Chryzantem Złocisty Zobacz post
ja doszłam do wniosku,że po wyjściu Pokoleń/Zwierzaków zrobię reinstalkę simsów i wywalę Po Zmroku.nie używam zbyt wiele jego opcji,większość mnie wręcz wkurza (moje simy nie są gwiazdami,paparazzi to zło a wampirami już się zdążyłam zachwycić).mam wrażenie że po instalacji Po Zmroku gra mi zaczęła zmulać,a gdy wyjdą nowe dodatki to już w ogóle nie dam rady grać.
jeśli usunięcie PZ coś naprawi,to będę megaszczęśliwa
(i pomyśleć,że mam komputer za 3 tysiące,który jest o wiele lepszy niż maksymalne wymagania gry.i naprawdę nie rozumiem w jaki sposób simsy mi potrafią się ścinać.no ale,taka ich magia,że nawet na bajeranckim komputerze nie można sobie normalnie pograć...)
Boś pewnie nainstalowała masę dodatków i mebli i dla tego muli, założę się, że mam gorszy komputer od Ciebie a simsy u mnie śmigają ze wszystkimi dodatkami Dodatkowo, jeśli masz jakieś obiekty ze store zainstalowane nie launcherem tylko przez wklejanie ich do folderu "mods" to to też spowalnia baaaaardzo simy.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 18:57   #137
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

Cytat:
Napisał theground Zobacz post
Dodatkowo, jeśli masz jakieś obiekty ze store zainstalowane nie launcherem tylko przez wklejanie ich do folderu "mods" to to też spowalnia baaaaardzo simy.
U mnie jest właśnie odwrotnie, od plików S3Pack gra mi się tak tnie, a od .package gra mi przyspiesza
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 19:04   #138
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

Cytat:
Napisał theground Zobacz post
Boś pewnie nainstalowała masę dodatków i mebli i dla tego muli, założę się, że mam gorszy komputer od Ciebie a simsy u mnie śmigają ze wszystkimi dodatkami Dodatkowo, jeśli masz jakieś obiekty ze store zainstalowane nie launcherem tylko przez wklejanie ich do folderu "mods" to to też spowalnia baaaaardzo simy.
może i masz rację,ale mam tylko dodatki ze store i parę z MTS/TSR.naprawdę nie jest ich tak dużo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 19:07   #139
sebi27
 
Avatar sebi27
 
Zarejestrowany: 08.06.2010
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 211
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

Ja bardziej wole pokolenia bo wole tak grać simsami "pokoleniami" jak jest w modzie na sukces i myślę że to fajne urozmaicenie w grze
sebi27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2011, 19:22   #140
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Pokolenia - przedpremierowe dyskusje

mnie ciekawi, jakie dadzą "stworki" w tym dodatku Tzn. istoty, w które możemy się zmienić, typu wampir, mumia.
Na razie zapowiada sie dobrze, ale jak wiemy, EA umie spieprzyć dosłownie wszystko...
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023