Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2011, 23:15   #1
KAJA401
 
Avatar KAJA401
 
Zarejestrowany: 01.01.2008
Skąd: elblag
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 344
Reputacja: 10
Domyślnie The sims 2 na viście ????

Hejka mam pytanko otóż mój komp nawalił i od wczoraj zaczęłam grać na kompie brata niestety tu zaczynają się schody ponieważ mój brat ma viste >.<
Straciłam poprzednie pliki gry wiec będę grać totalnie od nowa ale nie w tym rzecz chciałam sobie od nowa ściągać dodatki z neta a by to zrobić chciałam sobie założyć folder download a w nim kolejne wiecie o co chodzi niestety tu jest problem damn it!!!
Nie mogę znaleźć plików by zrobić w nich ten folder:/
Na xp było prosto wchodziłam w moje dokumenty tam miałam ea games i gitara,a tu!!
Tu jest zupełnie inaczej nie mogę wejść jak u siebie nawet nie mogę znaleźć jego dokumentów:/kolejna rzecz jak wchodzę przez mój komputer/dysk c/i następnie wchodzę w użytkownicy/publiczny jest tam ea games/the sims 2 ale pusty!!!wth???gra działa bo ja wczoraj wgrywałam.wiec czemu jest pusty???nie ma w nim nic:/
z kolei wejść przez program files na dysku c nie ma sensu bo są tam pliki ale te już zainstalowane nie ma tam miejsca na to by robić download to nie są te pliki:/
więc tu jest moja prośba wiecie jak mogę znaleźć te właściwe pliki by móc zrobić w nich ten folder???nigdy nie miałam visty:/
Bardzo proszę o pomoc
__________________

Ostatnio edytowane przez Liv : 23.08.2011 - 08:04
KAJA401 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.08.2011, 05:44   #2
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: The sims 2 na viście ????

Hej Kaja - podobnież w Viście jest podobnie jak w 7, a u mnie ścieżka zapisów gry The Sims 2 wygląda tak: C:\Users\Nazwa Użytkownika, na której zainstalowana jest gra\Documents\EA Games\The Sims 2

A tu podpowiedź z pliku "Przeczytaj":

Znajdź zapisane gry. Domyślnie, zapisane gry The Sims™ 2 znajdują się w katalogu C:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Moje dokumenty\EA GAMES oraz C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\EA GAMES\The Sims 2. Zapisane gry dla innych użytkowników komputera znajdują się w katalogu danego użytkownika. Nie przejmuj się, jeśli katalog „All Users” dla The Sims™ 2 jest pusty; ta wersja dodatku The Sims™ 2 może go nie wykorzystywać.

UWAGA DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU WINDOWS VISTA: Zapisane gry znajdują się w katalogu c:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\Dokumenty
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2011, 12:11   #3
KAJA401
 
Avatar KAJA401
 
Zarejestrowany: 01.01.2008
Skąd: elblag
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 344
Reputacja: 10
Post Odp: The sims 2 na viście ????

Czyli co jak wchodze u brata C:\użutkownicy\publiczny\ea games\the sims 2 \pusty folder to to jest to???i tam mam zrobić ten folder downloads???
bo kurcze u brata jest inaczej nie jest tak jak zapisalas jest tak jak ja pisze;/ nie ma czegos takiego jak documents seting czy cos w tym stylu== masakra nie nawidzę visty>.>

chyba znalazłam zrobiłam jak tu napisałaś
Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
UWAGA DLA UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU WINDOWS VISTA: Zapisane gry znajdują się w katalogu c:\Użytkownicy\nazwa_użytkownika\Dokumenty
i mam ten folder wyglada tak jak ja miałam na swoim jesdt tam wszystko te neighbords story telling itp to chyba tu mam zrobić ten folder prawda??
__________________

Ostatnio edytowane przez KAJA401 : 23.08.2011 - 12:20
KAJA401 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2011, 12:19   #4
KAJA401
 
Avatar KAJA401
 
Zarejestrowany: 01.01.2008
Skąd: elblag
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 344
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 na viście ????

Przepraszam że post pod postem ale chciałam powiedzieć że nie działa mi ten folder download:/ to chyba nie tam powinien on być u mojego brata te dokumenty o które mi chodziło są w komputer\C:\użytkownicy\aster\dokumenty\EA GAMES\The sims
tyle że nie wiem czy to wina że to złe miejsce na zrobienie folderu download bo u mnie właśnie tam miałam go zrobionego czy też tego bo nie mam jakiegoś programu do ciuchów i włosów itp z neta jest do tego jakiś program potrzebny???by móc mieć te ubrania itp???już tak dawno nie grałam w simsy bo ciągle coś mi się psuło że już nie pamietam:/mam też wrażenie że to może być wina visty nie wiem:/bo wydaje mi się ale mogę się mylić że jakiś dodatek lub akcesoria źle się chyba zainstalowały bo mam wrażenie że nie mam niektórych rzeczy z mebli ale mówię że nie jestem pewna bo dawno nie grałam w simy.
Bardzo proszę o pomoc i przepraszam ciągle mam jakieś durne problemy
__________________
KAJA401 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2011, 15:54   #5
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 na viście ????

Nie wiem czy folder musi być z dużej litery, ale chyba musi nazywać się Downloads. U mnie działa jak należy, a mam vistę.
Jak jest pasek startu z obrazkiem na górze (czy jak inaczej to nazwać to po lewej stronie masz ''moje obrazy'' itp, i są też dokumenty A potem EA Games... I tu raz miałam problem, bo były dwa foldery :o Zwykłe Sims 2 i Sims tm 2. W końcu zadziałało do tego 'tm', ale po reinstalce ''przeniosło poprawne działanie'' na zwykłe, i folder z ''tm'' usunęłam.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2011, 10:52   #6
KAJA401
 
Avatar KAJA401
 
Zarejestrowany: 01.01.2008
Skąd: elblag
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 344
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 na viście ????

U mojego brata nie ma jak u ciebie:/
ech ustawiłam by ściągało mi w winrarze w końcu ale dupa nawet jak ściągam teraz już poprawnie to jak wypakowuję te dodatki do simsow one nie działają już nie wiem co mam robić:/przedztawie wam jak u mojego brata są rozmieszczone wszystkie foldery ea games z simsami ok???i wtedy jeśli macie czas zlookajcie jak i gdzie wtedy powinnam wrzucać te downloads.
U brata są 2 a nawet 3 miejsca gdzie są simsy
1)to folder gdzie gra jest zainstalowana czyli -> komputer/dysk C/ pliki programow/ea games( tu są foldery wszystkich zainstalowanych dodatkow)
2)kolejne miejsce to-> komputer/ dysk C/ uzytkownicy/aster/dokumenty/Ea games/the sims2 (i tu są wszystkie foldery co powinny być czyli te neighbor music itp )
3)i ostatni ->to komputer/ dysk C/ uzytkownicy/publiczny/dokumenty publiczne/ea games/ the sims 2 (ten folder jest pusty całkowicie)

ja wrzucam dodatki z neta do tej 2 opcji ale niestety te dodatki nie działają:/ mimo że są poprawnie ściągnięte mam winrara i sims2pack clean instaler i nic ja już nie wiem co mam robić by działały proszę o pomoc
-----------------------------------------------------------------------
EDIT:
Hejka problem w końcu rozwiązany gra zdecydowała się w końcu sama stworzyć folder "Downloads" i gdy tam zaczęłam wrzucać dodatki działają
Dziękuję wszystkim serdecznie za pomoc
Pozdrawiam:*
ps.temat do zamknięcia.
__________________

Ostatnio edytowane przez KAJA401 : 20.09.2011 - 19:11
KAJA401 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023