Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.11.2011, 15:35   #171
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Mnie ten dodatek niesamowicie się spodobał - w końcu zaczęłam grać w simsy tylko ze względu na zwierzaki(byłam tak inteligentna, że postanowiłam z ostatniej wypłaty w mojej pierwszej pracy zaszaleć i kupić podstawkę plus dodatek zwierzaki... tyle, że to było zaraz po wyjściu the sims 3 więc trochę się naczekałam... )!

ALE po pierwsze jak dotąd nadal nie zobaczyłam jednorożca żadnego, co mnie trochę martwi... Ale poza tym gra nie ma żadnych poważniejszych błędów.
Natomiast bez kodu TestingCheats nie dałabym sobie rady z jednego powodu: opieka nad zwierzętami jest tak absorbująca, że moja para simów nie daje rady jeść ani wysypiać się porządnie .
Kobitka nie pracuje, ale non stop zajmuje się koniem, kotem i psem(i to i tak w nierównych bardzo proporcjach...) ale sim pracuje i jak wraca z pracy to jeszcze zajmuje się zwierzakami i kurcze... Gdybym nie mogła tych potrzeb modyfikować kodem to by mi wszyscy pomarli ^^"

I miałam oczywiście w planach wielki romans między nimi, ale nawet z tym nic nie wyszło, tacy są zajęci zwierzakami... Pojawienia się dzieci w ich życiu jakoś sobie nie wyobrażam

Ale gra bardzo sympatyczna i polecam każdemu miłośnikowi zwierzaków, w końcu "życie jest lepsze, gdy są zwierzaki"!
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.11.2011, 17:38   #172
vernille
 
Avatar vernille
 
Zarejestrowany: 04.08.2010
Skąd: Okolice Wa-wy
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Fatumka, ja gram bez TestingCheats, a mam simkę, sima, trzy konie, kota, psa i dziecko w drodze. (: Wszyscy żyją chociaż są momenty życia na krawędzi. XD
Strrrasznie mi się podoba to, że można kierować zwierzakami - przez to mogę więcej czasu poświęcić np na wypad do miasta, a konie same zjedzą i nie muszę się martwić, że coś pójdzie nie tak. xd
vernille jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 17:51   #173
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Vernille ja martwiłam się bardzo kiedy trafił do nich pierwszy koń i po pierwszym dniu miał bardzo dużą potrzebę ćwiczeń i w ogóle beznadziejny nastrój, cały nastrójnik czerwony i buuu to było straszne, bałam się, że mi go zabiorą T_T
Ale już jest ok . Ale podziwiam Cię, że dajesz radę, ja bym tego nie ogarnęła... Dwa konie, kot i pies to maks. Chociaż sim ma marzenie o jednorożcu, więc w sumie... Gromadka się może powiększyć
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 17:56   #174
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Ja już ogarnęłam grę dużą ilością zwierząt i dziś nawet zdecydowałam się na adopcję małego dziecka w rodzinie, w której były już pies, kot i źrebak (to ta gotowa, ale szczeniaka i kociaka szybko postarzyłam do dorosłości, bo mnie znudziły). Dawałam radę bez problemu, zwierzaki zajmują się sobą nawzajem i tak zaspokajają potrzebę kontaktów, czasem tylko podchodząc do Simów. Simka pracuje, facet zajmuje się chwilowo dzieciakiem.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 18:06   #175
vernille
 
Avatar vernille
 
Zarejestrowany: 04.08.2010
Skąd: Okolice Wa-wy
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Co do koni, to ja je wypuszczam na dzień (na noc zamykam, a co będę za nimi biegać ;/) a one latają i wszystkie potrzeby zaspokajają. ;p
vernille jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 18:18   #176
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Od zainstalowania dodatku nie widziałem jeszcze dzikich zwierząt jedynie jednorożce o_O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 18:23   #177
vernille
 
Avatar vernille
 
Zarejestrowany: 04.08.2010
Skąd: Okolice Wa-wy
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 72
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

DamianPL - ja BARDZO rzadko widuję dzikie konie, reszta zwierząt pojawia się całkiem często. W AP koni dzikich mam zero.. Natomiast w innych miastach, w innych rodzinach, lata tego od groma, no dzizas.. xd
vernille jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 18:46   #178
Kalia
 
Avatar Kalia
 
Zarejestrowany: 04.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Ja zauważyłam że szop to jest naprawdę tylko kot
Pozatym ja spotkałam się już z wszystkimi dzikimi zwierzętami
Kalia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2011, 06:00   #179
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

Szopa widziałam, psa dzikiego i tyle. Ani kotów, ani koni, ani tym bardziej jednorożca. W SV gram.

Ja mam dwoje dorosłych, jedną dzidzię, konia i trzy koty (w tym małego kociaka) Jeszcze kody w ruch nie poszły
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2011, 12:50   #180
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Zwierzaki - Wrażenia z gry

A mnie rozśmiesza zawsze, jak przychodzi do mnie Bezpański Kot, próbuję się z nim zaprzyjaźnić czy cokolwiek, ale przy interakcji zaproś do domu on zawsze sobie idzie... No w każdym razie jak próbuję na niego kliknąć wtedy widnieje napis "Bezpański Kot idzie do domu" piękny absurd ale luzik
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023