PDA

Zobacz pełną wersję : NIeznające się simy


lindeloth
28.12.2004, 14:11
Mam taki problemik... otuz, mam simke nastolatke ktora mieszka w domku z rodzicami... a w innym domu sima ktory tez mieszka z rodzicami, chcialbykm zeby sie skumali ale ten sim wogole ani nie pojawia sie u simki na dzialce ani nie dzwoni ani ona go nie przyprowadza ze szkoly do domu... co moge zrobic zeby sie poznali??? pomórzcie plisik

Fizzly
28.12.2004, 14:13
To proste. :) Jedź na parcelę publiczną, tam zawsze chodzą simy i na pewno ten chłopak też będzie.

Lewy
28.12.2004, 14:13
wyjedz do miasta to moze go spotkasz:P
albo pobaw sie w simpe ja wlasnie cos takiego zrobilem:P:P:P:P:P:P

lindeloth
28.12.2004, 14:16
hymm gdzies mi sie o uszy obilo, ze zeby cosiq zrobic w simpe simy sie musza znac.. no ale zrobie co sie da... dziekuje za pomoc kochani

Lewy
28.12.2004, 14:18
w sim pe ja umiem zrobic ze nawet jak sie nie znaja:P:P:P

Z-I-E-L-A-K
28.12.2004, 14:49
mozecie mi wyslac simpe na [email protected]

Fizzly
28.12.2004, 14:50
Nom, to mi też przy okazji, o ile się zmieści na pocztę. ;)
[email protected]

Leene
28.12.2004, 14:51
Jest jeszcze inny sposob. ja zawsze jak nie mogą się spotkac na parceli publicznej, bo np. jeden sim jakos nie chce sie na niej pojawic, to urządzam przyjecie u osoby, ktora zna te dwie i je zaprasza. Wiec na przyjeciu na 99% sie poznaja :)

Artil
28.12.2004, 16:22
simpe mogłby ktoś mi wysłać proszę mój adres [email protected]

Sesca
28.12.2004, 16:30
Ściągnijcie sobie! http://sims.ambertation.de/download.shtml

Jest jeszcze jeden sposób, czatowanie. Tylko, że obie storny muszą mieć komputer ;)

KubuS
04.01.2005, 22:44
Ej wiem ze moze wyjde na idiote, ale co to jest simpe ??? :/ :ashoot:

Primek111
04.01.2005, 22:47
.simpe, to taki program, w którym mozna dodawac punkty simom, robic aby miały ful nastrój i ustalać jakle stosunki ma miec z innymi simami itp. . A ty co znasz jak robi c nawet jak sie nie znają*(sorki ie pamietam nicku) możesz mi wytłumaczyc jak? jak nie chcesz na forum to moze na PM?

KubuS
05.01.2005, 13:43
.simpe, to taki program, w którym mozna dodawac punkty simom, robic aby miały ful nastrój i ustalać jakle stosunki ma miec z innymi simami itp. . A ty co znasz jak robi c nawet jak sie nie znają*(sorki ie pamietam nicku) możesz mi wytłumaczyc jak? jak nie chcesz na forum to moze na PM?
Nie rozumiem o co ci chodzi. Przeciez ja sie tylko zapytalem co to jest Simpe. :ashoot:

rainne
05.01.2005, 13:48
Nie rozumiem o co ci chodzi. Przeciez ja sie tylko zapytalem co to jest Simpe. :ashoot:
no, a on Ci wytłumaczył. najprosciej simpe to jest program. program edytujący simów, ich związki, umiejętności, itd. no chyba wiesz co to jest program :O

Zerat
05.01.2005, 15:38
simpe to jest program. program edytujący simów, ich związki, umiejętności, itd. no chyba wiesz co to jest program :O

wiem zesimsy to gra gdzie czesto stosuje sie kod na kase ... ale na moje oko ten programi k to cheat .. bo co to za frajda "poznawac" jakiegos sima za pomoca programu mnie bardziwj bawi poznwanie sima od zera :)

P.S. sorx ze sie czepiam

zanetchen
05.01.2005, 16:53
a co to jest to simpe???

KubuS
05.01.2005, 18:04
no, a on Ci wytłumaczył. najprosciej simpe to jest program. program edytujący simów, ich związki, umiejętności, itd. no chyba wiesz co to jest program :O
Widzisz rainne wyglada na to ze wiem co to jest program, ale wyglada na to ze ty ni umiesz czytac. Nie chodzi mi o to ze mi zle wytlumaczyl, tylko o co mu chodzi z tym jak mam mu wytlumaczyc co robie jak sie nieznaja simsy. Naucz sie czytac a potem komentuj. !!!!!!!!!!!!!!!!!! :ashoot:

▫Molly▫
05.01.2005, 18:07
Simple, simple, simple, simple, simple...
Co to za frajda poznawać sima przez jakiś program. Wolę na żywo :)

rainne
05.01.2005, 19:15
Widzisz rainne wyglada na to ze wiem co to jest program, ale wyglada na to ze ty ni umiesz czytac. Nie chodzi mi o to ze mi zle wytlumaczyl, tylko o co mu chodzi z tym jak mam mu wytlumaczyc co robie jak sie nieznaja simsy. Naucz sie czytac a potem komentuj. !!!!!!!!!!!!!!!!!! :ashoot:
złotko... napisałaś "co to jest simpe" no qrde gdzie tu jest napisane w takim znaczeniu jak teraz????
i wytłumaczę Ci, mam dobry dzień. jak ściągniesz sobie simpe, to wchodzisz w file > open N00x_Neighborhood.package (1-miłowo, 2-dziwnowo, 3-werona, 4,5,6,7... - twoje kolejne otoczenia). wybierasz swoje otoczenie, następnie w ramce po lewej wybierasz sims description, a w tablece na dolej wybierasz plugin view, a następce w tabelce po prawej wybierasz swojego sima. jak go znajdziesz, klikasz w tabelce na dole, na zakładkę relations, i ze strzałki koło "changes will be comitted" wybierasz sima, którego chcesz aby wybrany sim poznał. dalej ustalasz związki z nim w poli "how this sim likes" ustalasz jak wybrany przez Ciebie na początku sim ma lubić wybraną osobę ze strzałki, w związkach dziennych (daily) oraz życiowych (lifetime). następnie w "how... likes this sim" wybierasz jak sim ze strzałki ma lubić wybranego przez Ciebie sima. możesz również zaznaczyć czy są przyjaciółmi (friends), najlepszymi przyjaciółmi (buddies), czy są zakochane, zauroczone (crush), czy są stałą sympatią (steady), zaręczeni (engaged), czy poślubieni (married) i czy są rodziną.
gdy to wszystko ustalisz, klikasz najpierw na "commit relation", następnie na "commit", a następnie na file > save.
dzięki temu Twój sim pozna inną simkę i się nawet z nią zaprzyjaźni nie widząc jej na oczy. i właśnie do tego służy ten PROGRAM, jakim jest SIMPE, który służy do edycji.

-tamatha-
05.01.2005, 19:53
złotko... napisałaś "co to jest simpe" no qrde gdzie tu jest napisane w takim znaczeniu jak teraz????
i wytłumaczę Ci, mam dobry dzień. jak ściągniesz sobie simpe, to wchodzisz w file > open N00x_Neighborhood.package (1-miłowo, 2-dziwnowo, 3-werona, 4,5,6,7... - twoje kolejne otoczenia). wybierasz swoje otoczenie, następnie w ramce po lewej wybierasz sims description, a w tablece na dolej wybierasz plugin view, a następce w tabelce po prawej wybierasz swojego sima. jak go znajdziesz, klikasz w tabelce na dole, na zakładkę relations, i ze strzałki koło "changes will be comitted" wybierasz sima, którego chcesz aby wybrany sim poznał. dalej ustalasz związki z nim w poli "how this sim likes" ustalasz jak wybrany przez Ciebie na początku sim ma lubić wybraną osobę ze strzałki, w związkach dziennych (daily) oraz życiowych (lifetime). następnie w "how... likes this sim" wybierasz jak sim ze strzałki ma lubić wybranego przez Ciebie sima. możesz również zaznaczyć czy są przyjaciółmi (friends), najlepszymi przyjaciółmi (buddies), czy są zakochane, zauroczone (crush), czy są stałą sympatią (steady), zaręczeni (engaged), czy poślubieni (married) i czy są rodziną.
gdy to wszystko ustalisz, klikasz najpierw na "commit relation", następnie na "commit", a następnie na file > save.
dzięki temu Twój sim pozna inną simkę i się nawet z nią zaprzyjaźni nie widząc jej na oczy. i właśnie do tego służy ten PROGRAM, jakim jest SIMPE, który służy do edycji.

Ty masz dar tłumaczenia wiem to wszystko, ale z nikim nie potrafiłabym podzielić się to wiedzą. Tylko dzięki SimPe nie zmienia się tylko relacji między Simami można tam zrobić wiele innych rzeczy (wiem, że o tym jest temat właśnie o poznawaniu simów, ale pisze gdyby ktoś nie wiedział).......

rainne
05.01.2005, 19:56
Ty masz dar tłumaczenia wiem to wszystko, ale z nikim nie potrafiłabym podzielić się to wiedzą. Tylko dzięki SimPe nie zmienia się tylko relacji między Simami można tam zrobić wiele innych rzeczy (wiem, że o tym jest temat właśnie o poznawaniu simów, ale pisze gdyby ktoś nie wiedział).......
wiem, umiejętności, zainteresowania, wiek, aspirację, potrzeby, grubość, chudość, ciążę... a także kolory przedmiotów (ale tego nie potrafię jeszcze ;) ).
sęk w tym, że trzeba z gry wychodzić i włączać program aby z niego korzystać. co w przypadku zainteresowań, wieku oraz umiejętności jest dość niepraktyczne, zwłaszcza, że można sobie ściągnąć prostszy w obsłudze obraz z simchaotics.com.

KubuS
05.01.2005, 21:24
złotko... napisałaś "co to jest simpe" no qrde gdzie tu jest napisane w takim znaczeniu jak teraz????
i wytłumaczę Ci, mam dobry dzień. jak ściągniesz sobie simpe, to wchodzisz w file > open N00x_Neighborhood.package (1-miłowo, 2-dziwnowo, 3-werona, 4,5,6,7... - twoje kolejne otoczenia). wybierasz swoje otoczenie, następnie w ramce po lewej wybierasz sims description, a w tablece na dolej wybierasz plugin view, a następce w tabelce po prawej wybierasz swojego sima. jak go znajdziesz, klikasz w tabelce na dole, na zakładkę relations, i ze strzałki koło "changes will be comitted" wybierasz sima, którego chcesz aby wybrany sim poznał. dalej ustalasz związki z nim w poli "how this sim likes" ustalasz jak wybrany przez Ciebie na początku sim ma lubić wybraną osobę ze strzałki, w związkach dziennych (daily) oraz życiowych (lifetime). następnie w "how... likes this sim" wybierasz jak sim ze strzałki ma lubić wybranego przez Ciebie sima. możesz również zaznaczyć czy są przyjaciółmi (friends), najlepszymi przyjaciółmi (buddies), czy są zakochane, zauroczone (crush), czy są stałą sympatią (steady), zaręczeni (engaged), czy poślubieni (married) i czy są rodziną.
gdy to wszystko ustalisz, klikasz najpierw na "commit relation", następnie na "commit", a następnie na file > save.
dzięki temu Twój sim pozna inną simkę i się nawet z nią zaprzyjaźni nie widząc jej na oczy. i właśnie do tego służy ten PROGRAM, jakim jest SIMPE, który służy do edycji.
Tylkoe ze ja juz wiem co to jest simpe. Ale nie wiedzialem czemu na mnie naskoczyl ten gosciu, ze mam mu cos wytlumaczyc co ja robie. A ja napisalem ze czemu mam mu sie tlumaczyc, skoro napisalem tylko co to jest simpe. Ale widze ze mnie jakos nie lubisz,bo na kazdym poscie zaraz po mnie musisz mnie skrytykowac. A wtedy to ja wychodze na idiote. Owszem umiem przyjac krytyke, ale bez przesady. A co ja ci zrobilem ????

Apple
17.01.2005, 16:18
WoW! Ale fajny jest ten Simpe...tylko,że najpierw trzeba mieć jakiś framework 1.1...a mi sie to strasznie dugo z neta ściąga :P..ale nic damy rade hehe..

Ps dobrze ze znam angielski bo tak to bym się w życiu nie połapała o co biega...:)