PDA

Zobacz pełną wersję : Mikołaj?


cornelia15
18.03.2005, 17:20
Hej mam pytanko...Jak sie kupio choinkę w the sims2 to cos da sie z niom ropbic i kiedy przychodzi MIKOŁAJ jezeli wogóle przychodzi? nobol na tapoetach na pulkpit jest mikołaj i choinka pod którą znajdują sie prezenty czy tak mozna w the sims 2 jesli tak to napiszcie jak ciao:* :P

KingaO
18.03.2005, 18:00
nie jestem pewna, ale wg mnie, kopiuje sie tylko choinke, i sie zbiera rodzine i przyrzadza normalne potrawy, zeby byla atmosfera świąteczna...

rainne
18.03.2005, 18:10
nie jestem pewna, ale wg mnie, kopiuje sie tylko choinke, i sie zbiera rodzine i przyrzadza normalne potrawy, zeby byla atmosfera świąteczna...
ta choinka to tylko dekoracja (którą można jedynie zapalić), chcesz mikołoja - ściągnij jego kostium z internetu, chcesz atmosferę - stwórz ją.

Monika1
22.03.2005, 10:37
Hej mam pytanko...Jak sie kupio choinkę w the sims2 to cos da sie z niom ropbic i kiedy przychodzi MIKOŁAJ jezeli wogóle przychodzi? nobol na tapoetach na pulkpit jest mikołaj i choinka pod którą znajdują sie prezenty czy tak mozna w the sims 2 jesli tak to napiszcie jak ciao:* :P
W The Sims 2 można kupić choinkę?W jaki sposób? :O

Guralka
22.03.2005, 11:13
W The Sims 2 można kupić choinkę?W jaki sposób? :O

Ściągasz z oficjalnej strony:
http://thesims2.ea.com/exchange/search.php?asset_type=object

Oczywiście MUSISZ być ZAREJESTROWANA. (Żeby to zrobić musisz mieć unikalny numer seryjny z instrukcji)