PDA

Zobacz pełną wersję : jak zdobyć?


Simmaniaczka
18.11.2003, 17:40
jak zdobyć konfetti klauna? bo ja nie wiem a chiałabym zrobić jakieś zaklęcie. tak przy okazji: podobno (w instrukcji tak pisali) jeśli wykonujesz w domu więcej zaklęcie i produkujesz kryształy to rosną ci na dziłce np.: fasola i czasem kryształy... czy to prawda?

agatka678
18.11.2003, 17:47
Ta fasola i krysztaly moga rosnąć tylko w Uroczysku!!!Trzeba dużo rzucać czarów!!!Gdy fasola urosnie to mozna sie po niej wspiac.

Simmaniaczka
18.11.2003, 18:10
aha... całe szczęście mieszkam właśnie w Uroczysku :D ale jak zdobyć to konfetti? zabrać klaunowi? :) fajnie mam maximum logiki gotowania i techniki więc zaklęcia wyjdą super... :P właśnie zapisałam sobie ile muszę mieć jakich składników :D

agatka678
18.11.2003, 18:23
U sprzedawvy sie wykonuje zadanie i dostajesz.

Konwalia
19.11.2003, 11:38
Originally posted by agatka678@Nov 18 2003, 07:47 PM
Ta fasola i krysztaly moga rosnąć tylko w Uroczysku!!!
właśnie, że nie. Jak mieszkałam na zwykłej działce i miałam fasolę.

Simmaniaczka
19.11.2003, 13:26
ale mi nigdy nikt nie dał ze sprzedawców konfetti klauna... ciągle mi dają rzęsy czarodzieja... :angry:

Czarodziejka
19.11.2003, 14:16
Originally posted by Simmaniaczka@Nov 19 2003, 02:26 PM
ale mi nigdy nikt nie dał ze sprzedawców konfetti klauna... ciągle mi dają rzęsy czarodzieja... :angry:
spróbuj robić więcej z aptekarzem... ja zawsze od niego dostawałam konfetti... z wampirzycą tez próbuj...

andonezja
19.11.2003, 14:27
u mnie krysztal wyrosl na zwyklej dzialeczce!
a co do tego konfetti to mi najczesciej daje na tej najwiekszej dzialeczce tej zoltej :)

Simmaniaczka
19.11.2003, 17:09
a aptekarz to ten co sprzedaje pot ropuchy, ślinę lamy, muchomory i inne? :blink: :)

Jacky
19.11.2003, 17:18
Tak.
Mnie także na zwykłej działce urósł kryształ i moja simka ma umiejętność elektrycznej dłoni :P
A co do tematu, na początku nie dostawałam konfetti, ale później zaczęłam dostawać(oczywiście od aptekarza, po zrobieniu misji).
A tak na marginesie, nie cierpię misji z tymi grzybkami <_<

Natasza
19.11.2003, 17:51
mówicie że po tej fasoli mozna się wspinać. i co się dzieje wspinam się i co dochodze gdzieś???????????????? :blink:

galazek
19.11.2003, 17:54
Catia już opisywała to, co można tam zobaczyć w jakimś poprzednim temacie :rolleyes: :rolleyes: ;) ;)

Simmaniaczka
22.11.2003, 18:28
mi aptekarz już dwa razy dał w końcu to konfetti. ale najfajniej jest jeśli powie ci że masz go wyzwać na magiczny pojedynek. :) nawet jeśli przegrasz to ci da ten składnik. ale mnie zwykle daje lodowe szkło lub rzęsy czarodzieja. a czy ktoś kiedyś rozwiązywał cmentarną zagadkę? :blink: :unsure:

galazek
22.11.2003, 18:34
Boże, ten cmentarz jest beznadziejny - zupełnie przypadkowo udało mi się wykonać to zadanie - jest w ogole na to jakaś metoda?

Czarodziejka
24.11.2003, 14:09
metody na to nie ma żadnej ale tu nie chodzi o to żeby ciągle robić wybierz kamień... chodzi o to, żeby wszystkie nagrobki były pokazane... żeby żaden nie był pod ziemią... ale to trudno jest tłumaczyć pisemnie... bo to trudne do zrozumienia... ale spróbuję...
legenda :
@ - nagrobek widoczny (pokazany)
# - nagrobek niewidoczny (niepokazany, pod ziemią)

jeśli ułożenie nagrobków jest np. takie :

@ # @
# # #
@ # @

to wystarczy zrobić "Wybierz kamień" na nagrobek, który jest pogrubiony (ten na środku). i wtedy zostanie on pokazany...
PAMIĘTAJCIE! przemieszcza się ten nagrobek na którym zrobiliście "wybierz kamień" oraz te dookoła niego... w przypadku wyżej pokazanym poruszają się te zaznaczone krzyżykiem (#)

Koniec! Ale nie zdziwię się jeśli część z was niezrozumie... bo to po prostu jest trudno wytłumaczyć... gdybym była starsza może bym to łatwiej wytłumaczyła, ale ja mam dopiero niecałe 13 lat :)

galazek
24.11.2003, 14:37
:huh: :huh: Pewnie coś w tym jest ;) ;)

andonezja
24.11.2003, 14:39
agadka jest beznadziejnie latwa i w ogole klikasz tylko nie ma nawet zadnej w tym logiki czysty przypadek :/

GosieQ
24.11.2003, 14:39
Ja mam tą gre od niedawna a za każdym zadaniem dostaje"prawie" .... klauna

mada.mistrz
25.11.2003, 18:40
co oznacza to prawie? sprzedawca nie chce ci go dać? dziwne ;)
mnie tam i tak najbardziej denerwuje to zadanie z grzybkami kiedy da mi je wróżka Mara. kiedy mamy już po róno grzybków i moja simka idzie do ostatniego, już jestem bliski i..... ta głupia Mara nagle pojawia mi się przed nosem i zmienia grzybek na czerwony. :angry:
to nie fer bo ona umie się teleportować a ja nie!!! <_<

mada.mistrz
25.11.2003, 18:45
a w ogóle to jak zdobyć te ptremie, żeby wyrósł mi ten kryształ albo fasola w ogródku? i jak zdobyć zaczarowabą fasolę? ;)

Natasza
25.11.2003, 19:01
trzeba dużo czarować i ona sama wyrośnie:)

MonioXa
25.11.2003, 19:32
mi fasola po 2 dniach wyrosła

Pinia
22.10.2004, 09:04
Ja dostaję u wszystkich nie tylko u Todda. :P

Agita
25.10.2004, 15:28
trzeba dużo czarować i ona sama wyrośnie:)
Ale podobno morzna ją kupić od Todda, szkoda tylko, że nie wiem pod jaką nazwą za ile i co z nią później zrobić! Morze wy wiecie?

Pinia
26.10.2004, 14:28
Morze jest piękne i błękitne i rybki w nim pływają... :P
A czy moŻe wiemy. Tak można kupić fasolki u todda ale to jest składnik do zaklęć. :D

Kamirurosu
31.10.2004, 20:14
wiec mi urosł raz kryształ taki złoty i simy uczyły sie sztuczki, potem wyrosła fasola ale ona rosła dos powoli wiec nie urosla mi az tak zeby sie po niej wspinac i urusł korzen ale on chyba rosnie jak sie robi jakies zle czary np.wyganianie albo inne złe sztuczki i podkreslam ze urosło mi to na normalnej parceli wszystko.

Neroska
08.11.2004, 15:50
Ja mam ciągle konfetti klauna nie wiem czemu :O I zwsze jak gadam z aptekrzem to czasami mi daje rzęsy czarodzieja ale nie dostałam jeszcze kostki lodu może wy wiecie jak je zdobyć? :)

Kubeczek
10.11.2004, 15:27
kryształy rosną jak sie dużo monet wrzuca do tej wróżki-automatu. jak powie coś o krysztale to za kilka dni urośnie

fiatka
11.11.2004, 17:01
Rozmawiasz ze sprzedawcami w Abrakadabrowie, oni dają ci zadanie, ty je wykonujesz, a oni coś ci w zamian dają. Między innymi konfetti. Ale fasola i kryształy nie rosną TYLKO w uroczysku. Tam rosną szybciej. Ale jak mieszkałam w SimCity to też mi rosły.

ggg_forever
15.11.2004, 13:31
Wiem, że wiele było pytań o składnik "Pył Diamentowy", ale nie mogę go kupić ui tej skrzydlatej wróżki... Gdzie go można dostać? :/

Converse
15.11.2004, 15:45
Diamentowy pył możesz ściągnąć z internetu - http://www.wilkaresfunsims.com (http://www.wilkaresfunsims.com/downloads/hackobjects/makinmagic2.html) /The "At Home" fairie cart.

kawaii
15.11.2004, 20:45
Wiem, że wiele było pytań o składnik "Pył Diamentowy", ale nie mogę go kupić ui tej skrzydlatej wróżki... Gdzie go można dostać? :/

Ten pył możesz kupić u wróżki, ale jest dosyć drogi. Kosztuje chyba 199 magimonów (ale nie pamiętam, może więcej- 299?) i dopóki nie bedziesz miał/miała tyle magimonów, to nie pojawi ci się na liście składników, które możesz kupić. Zarób trochę magimonów i spróbuj jeszcze raz, kupić na pewno się uda ;)

A kryształy rosną nie tylko wtedy, jak się pójdzie do wróżki, a ona powie coś o kryształach. Wystarczy trochę czarować, rosną też na zwykłych działkach. Fasoli do ogrodu nie można kupić u aptekarza, bo on sprzedaje tylko fasolki do czarowania.

Ira
15.11.2004, 22:23
1. Konfetti Klowna - Aptekarz Teed daje na 45%
2. Djamentowy pył - 1999maginonów u Mary.
3. Kryształy rosną gdy czarujesz i to dużo!!! Najlepiej na Uroczysku, tam za samo mieszkanie możesz nieżla podreperować te kryształki.
4. Fasola, korzeń i pelargonie - też rosną z dużą ilość czarów.

Jeszcze jakieś pytania chyba nie.

Ghost-duch
05.12.2004, 19:37
Ta fasola i krysztaly moga rosnąć tylko w Uroczysku!!!Trzeba dużo rzucać czarów!!!Gdy fasola urosnie to mozna sie po niej wspiac.

Nie zgadzam się z tobą kryształy oraz fasola korzeń problemu itp. rosną również w normalnym świecie simów nie tylko na uroczysku a reszta jest prawdą :D

Zózga
06.12.2004, 11:05
1. Konfetti Klowna - Aptekarz Teed daje na 45%
2. Djamentowy pył - 1999maginonów u Mary.
3. Kryształy rosną gdy czarujesz i to dużo!!! Najlepiej na Uroczysku, tam za samo mieszkanie możesz nieżla podreperować te kryształki.
4. Fasola, korzeń i pelargonie - też rosną z dużą ilość czarów.

Jeszcze jakieś pytania chyba nie.

IRA CO TY?! DIAMENTOWY PYŁ 199 MAGIMONÓW!!!

Natka9
20.12.2004, 14:23
Ta fasola i krysztaly moga rosnąć tylko w Uroczysku!!!Trzeba dużo rzucać czarów!!!Gdy fasola urosnie to mozna sie po niej wspiac.

Bzdura!!! Nie trzeba mieszkać na uroczysku!!!! Na normalnej działce też rosną!!!! Ale z czarami to już prawda.

Natka9
20.12.2004, 14:28
a czy ktoś kiedyś rozwiązywał cmentarną zagadkę? :blink: :unsure:
Ja rozwiązywałam... i cud: udało mi się!!! :hooray:

Vavill
20.12.2004, 15:38
mi tez się udało rozwiązac tylko niewiem jak ;) :O poprostu tak dłogo zmieniałąm ze wrescie...

Martab3
20.12.2004, 18:33
A jak można zamieszkaćna uroczysku? :O :O :O

Vavill
20.12.2004, 19:16
normalnie jak mash 1000 lub 1500 magicznych monet i wprofadzasz rodzine do magicznego miasta na jednom z tych 3 działek :P

Maga
22.12.2004, 12:50
Mnie sie nigdy jeszcze nie udało rozwiązać tej zagatki.

Belldandy
01.01.2005, 12:52
jak zdobyć konfetti klauna? bo ja nie wiem a chiałabym zrobić jakieś zaklęcie. tak przy okazji: podobno (w instrukcji tak pisali) jeśli wykonujesz w domu więcej zaklęcie i produkujesz kryształy to rosną ci na dziłce np.: fasola i czasem kryształy... czy to prawda?
Spróbuj z wampirzycą.Kliknij na zadanie i ona ci da.

♪Suzka♪
18.02.2005, 09:58
jak zdobyć konfetti klauna? bo ja nie wiem a chiałabym zrobić jakieś zaklęcie. tak przy okazji: podobno (w instrukcji tak pisali) jeśli wykonujesz w domu więcej zaklęcie i produkujesz kryształy to rosną ci na dziłce np.: fasola i czasem kryształy... czy to prawda?
Aby zdobyć konfetti, poproś Todda albo Mary o zadanie...może przy odrobinie szczęścia dadzą ci jedno pudełeczko...a co do fasoli i w ogóle-to prawda. A kryształy dają magiczne zdolności. Aha, i jeszcze jedno: proszę kliknąć, przeczytać i zastosować się!
http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=13336
:lama:
Ten temat jest już na pewno omawiany...na forum jest masa przydatnych informacji...acha, i jeszcze jedno:
Proszę, wejdzcie na moje tematy i cosia skrobnijcie: "Tajemnice i dziwastwaw abrakadabrze" i "Ploty i pogłoski o abrze". Proszę!

♪Suzka♪
18.02.2005, 10:02
1. Konfetti Klowna - Aptekarz Teed daje na 45%
2. Djamentowy pył - 1999maginonów u Mary.
3. Kryształy rosną gdy czarujesz i to dużo!!! Najlepiej na Uroczysku, tam za samo mieszkanie możesz nieżla podreperować te kryształki.
4. Fasola, korzeń i pelargonie - też rosną z dużą ilość czarów.

Jeszcze jakieś pytania chyba nie.
Ira nie wygłupiaj się...ten pył nie kosztuje 1999magimonów!!!! Raczej 199 albo 299...ale na pewno nie tyle forsy...w końcu twórcy i tak i tak by nie dali tyle kasy za takie coś...

czasza
18.02.2005, 14:47
mówicie że po tej fasoli mozna się wspinać. i co się dzieje wspinam się i co dochodze gdzieś???????????????? :blink:


http://img239.exs.cx/img239/3794/valentine702829uq.jpg

Oto co można zobaczyć ;)

Gianni Versace
18.02.2005, 14:47
Jezus!!!Wystarczy jeden dodatek i nie musisz sie martwić o żadne magimony czy jakieś płyny!dodatek można znaleść tylko na jednej stronie szukajcie a znajdziecie!:):):):):):)POLECAM

♪Suzka♪
20.02.2005, 20:24
http://img239.exs.cx/img239/3794/valentine702829uq.jpg

Oto co można zobaczyć ;)
No wiem ja to tam se zrobiłam drugie mieszkanko...to znaczy, rupieciarnię ;)

§Saphira§
22.02.2005, 12:00
ale mi nigdy nikt nie dał ze sprzedawców konfetti klauna... ciągle mi dają rzęsy czarodzieja... :angry:


Ci sprzedawcy czasem upierają się czasem na jeden składnik i w ten sposób masz mnóstwo identycznych. Wampirzyca daje głównie czosnek. Co do zadań, rozwiązało już któreś z was łamigłówkę z nagrobkami :?: Ja próbuję, próbuję i nic :1smutny:

bodzia
22.02.2005, 12:23
jest kilka tematow np http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=10515 milego czytania a jak nadal nie bedziesz wiedziala o co chodzi to zachecam do szukania recznie podobnych tematow:]

♪Suzka♪
26.02.2005, 16:26
Ci sprzedawcy czasem upierają się czasem na jeden składnik i w ten sposób masz mnóstwo identycznych. Wampirzyca daje głównie czosnek. Co do zadań, rozwiązało już któreś z was łamigłówkę z nagrobkami :?: Ja próbuję, próbuję i nic :1smutny:
Chwila...czosnek dostaję się tylko za wymianę, prawda? A co do grobków - musisz obserwować grobki i patrzeć, co się stanie,jak na jakis klikniesz i klikasz tam gdzie trzeba...eee tam ja też tego nie kumam ;( Ale kidyś mi się udało :1smutny:

kamyk
05.04.2005, 07:35
trzeba po konfetti klauna iść do sprzedawcy ( tego facia nie pamiętam jak się zwie ) i wykonać jakieś zadanie to powinien ci dać :)

.:WiLa:.
13.04.2005, 14:46
Tak jak wcześniej bylo powiedziane wykonuj zadania, a jak dostaniesz w zamian wciąz te same, niepotrzebne skladniki to później je posprzedawaj :)

marta_simfanka
01.07.2005, 18:07
konfetti klauna zdobędziesz za wykonanie zadania od wampirzycy wiki,aptekarza todda lub wróżki mary.
Tak to prawda kryształy i fasole rosną,jest jeszcze dużo wyrastajacych rzeczy.