Delicate
06.12.2005, 20:18
Otóż mam nastepujący problem. Od pewnego czasu nie grałam w The Sims 2(mam jak na razie TS2, TS2NS i TS2NŻ) tylko ściągałam różne dodatki i korzystałam z Body Shopa. I dzisiaj wchodzę, spokojnie gram sobie rodzinkami jest ok. Postanowiłam stworzyć nową rodzinę i nie dość, że wszystko ładuje się potwornie WOLNO to jeszcze w połowie ładowania muzyczka zacina się i wyskakuje okienko, że są jakieś zakłócenia i aplikacja zostanie zamknięta. Dodam jeszcze, że na początku chyba z 5 razy klikałam na ikonę NŻ nim się gra włączyła. Pewnie takie coś już było, ale błagam ;( powiedzcie mi czy to jakiś wirus czy po prostu coś mi się sknociło :1smutny:
EDIT:
Odnośnie ramu i tych spraw też mam wszystko ok :( Podejrzewam, że jakiegoś wirusa ściągnęłam czy coś, ale błagam... Odpowiedzcie !
EDIT:
Odnośnie ramu i tych spraw też mam wszystko ok :( Podejrzewam, że jakiegoś wirusa ściągnęłam czy coś, ale błagam... Odpowiedzcie !