Zobacz pełną wersję : Simowie zamienili się w posągi, czy co?
§Saphira§
25.12.2005, 11:27
Znaczy, dostałam na święta The Sims NS. I, jak próbuję wprowadzić studenta do akademika, to czas w ogóle nie leci. Znaczy, np. nutki z magnetofonu się ruszają, ale godzina się nie zmienia, a sim stoi w miejscu, jak żona Lota zamieniona w słup soli i żadna z czynności, która mu nakazuję, nie zostaje wykonana. Pokazuje się ikonka, ale sim jakby zamienił się w statuę. Próbowałam wychodzić, bez zapisywania i z zapisywaniem, tworzyć własnych studentów i brać ich z otoczenia, ale nic nie wychodzi. Wie ktoś, czemu tak się dzieje?
patrysiaz1992
25.12.2005, 11:28
Nie masz ściagniętych dodatków z neta?
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=17019
§Saphira§
25.12.2005, 13:34
Na szczescie prawie wszystkie moje dodatki to te nieszkodliwe. Ale nie całkiem pamietam, które to meble (choc mam ich naprawdę niewiele), a które nie. Te, co zapamiętałam, to usune, ale wszystkich chyba nie dam rady.
dzikaoliwka
26.12.2005, 20:15
Saphiro , ja miałąm identycznie ! Otóż robiłam rodzine wprowadzalam ja do domu ...i co? czas się nie zmieniał , a oni byli jak posągi . Ale wyłączyłam kompa i włączyłam ponownie i mi działało :P Ale ci współczuje :1smutny: ;(
Może ściągnij program The Sims 2 Content Manager Tool z tej (http://thesims2.ea.com/getcoolstuff/contentmanager.php?pid=GetCoolStuff_contentmanager ) stronki? Tylko nie wiem czemu u mnie się nie da wejść, żeby było po Polsku :con: Może u Ciebie się da. A jak nie to naciśnij na tę flagę, której znasz trochę język, np. angielską. Ten program w ogóle służy do sprawdzenia, czy nie masz wadliwych dodatków z neta. Jeśli są jakieś zaznaczone na czerwono, to powinnaś je usunąć.
Elo. Ja mam taki problem jak koleżanka Saphira ale i na uczelni i w normalnej okolicy. Pobrałam wskazany przez katherinę program. On popracował, wyświetlił mi całą listę plików. Niektóre były zaznaczone na czerwono, myślicie że to pomoże w rozwikłaniu mojego problemu??? Mam nadzieję że pomogło.
Domcia_319
31.01.2006, 16:26
a jeśli w czasie ładowania programu pojawił mi się komunikacik Error i program się wyłączył??? czy może byc to wina dodatków??
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=27030 Tu jest poradnik do SimPe ! Polecam
vBulletin® v3.8.4, Copyright ©2000-2025, Jelsoft Enterprises Ltd.