PDA

Zobacz pełną wersję : Co się stało z simami???!!!


Ptyś
28.05.2006, 18:25
Mam problem, nie wiem skąd i dlaczego moje simy nie chcą sie poruszać. Daje im polecenie np. jedz sałatkę i nic stoją dalej. Jak wczoraj grałam wszystko było okey, co mogło się stać? Nie instalowałam żadnych dodatków z internetu! Pomocy! Co mam zrobić?? ;( ;( ;(

Kladź
28.05.2006, 18:31
Czasem się tak zdarza. Po prostu błąd w grze. Jesli wyjdziesz z gry i nastepnym razem wjedziesz wszystko bedzie w porządku :)

Ptyś
28.05.2006, 19:12
no to jeszcze jeden problem, czas stoi w miejscu. . . . wskazuje cały czas 8:10 dlatego simowie nic nie robią. . . o co chodzi z tym czasem?? :(

.SiMCiA.
28.05.2006, 20:38
Ja mam takie problemy, gdy mam zbyt dużo dodatków z sieci lub, gdy zbyt często używam boolPropa...
Masz dużo plików w Downloads? Jeśli tak, to myślę, że tam tkwi przyczyna Twojego problemu :| . A może grzebałeś w SimPE?

NEGATIVE
28.05.2006, 20:49
Mnie nigdy się tak nie zdarzyło.
spróbuj jeszcze raz. wyjdź z gry i włącz ją od początku. :)

Ptyś
28.05.2006, 21:05
co do Simpe czy jakoś tak to nie wiem nawet co to jest. . . ale taka sytuacja z tą godziną zdarzyła mi się po raz pierwszy i występuje tylko w jednej rodzinie! W innych jest normalnie. Tylko w tamtej. Nie wiem czemu tak się zdarzyło. Dzień wcześniej grałam tą rodziną i nie było żadnego problemu. A co do dodatków to mam ich sporo. . . ale nie mam ochoty ich wywalać. ;) Cóż muszę się pożegnać z tamtą rodziną, albo po prostu poczekam do jutra i spróbuję włączyć ja jeszcze raz. ;)


Dziękuje za uwage i pomoc ;). Mam nadzieje, że ten problem ustąpi. . .

Chmurek
29.05.2006, 07:42
Moja siostra też miała taki problem. Rozwiązaniem jest wyprowadzenie tej rodziny i wprowadzenie jej z powrotem (nie wiem, czy można na tę samą parcelę, ale spróbuj - jak się nie uda to wprowadź ich na inną i będzie działało).

Caesum
31.05.2006, 12:03
A może poprostu jest pauza?? Mogło się zaciąć. Wciśnij P kilka razy

NEGATIVE
31.05.2006, 18:46
Moja siostra też miała taki problem. Rozwiązaniem jest wyprowadzenie tej rodziny i wprowadzenie jej z powrotem (nie wiem, czy można na tę samą parcelę, ale spróbuj - jak się nie uda to wprowadź ich na inną i będzie działało).

Chmurek ma racje

pawlik22
03.06.2006, 19:40
wyłącz Pauzę :P