PDA

Zobacz pełną wersję : Są meshe czy nie?..


Gabiq
31.08.2006, 07:05
Czy jeśli sciagam dodatki z jakiejś strony, ciuszki dajmy na to i mam tylko opcje - DOWNLOAD (nie ma nic napisanego na temat mesha) to czy ten plik ma juz mesha include czy nie?.. ;>

mg96
31.08.2006, 07:09
jeśli nie pisze mesh to go nie trzeba.on już jest w pliku

Hamak
09.11.2006, 13:31
Ale jak to? Ja ściągam i nie jest napisane mesh, ale jak wkładam do folderu downloads i włączam grę to nie ma tego. PS Mam NS i NŻ - czy to coś zmienia? Bo ja to robię w głównym (C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2\Downloads)folderze. Pomocy!

vanity
10.11.2006, 17:39
To nic nie zmienia, że masz NS czy NŻ no chyba, że dany dodatek chodzi od dajmy na to dodatku Zwierzaki :/ Ale to by gdzies pisało, czy byłaby ikonka, że to np fryz od tego dodatku :D Ale jeśli masz dodatki, które są wymagane i dalej ich w grze nie masz to nie wiem...to na pewno gdzieś pisze o tym..może mniejszym drukiem z boku czy coś. ALbo czasem nie pisze nic tylko jest zrobiony oddzielny dział Meshe (albo Mesh :D) Sprawdź :)

Hamak
11.11.2006, 09:03
No fajnie, ja ściągam z modthesims2.com i jak tam szukam w dziale Downloads "mesh", to mam około 1900 lokacji po 10 wyświetlanych/strona. No to tak to sobie można:/

Isi
11.11.2006, 09:54
Hamak - przy każdym dodatku, który wymaga mesha, jest link do mesha. Nie trzeba szukać w osobnym dziale.

Polia najwidoczniej pomyliła się - na niektórych stronkach są działy z meshami, i takie meshe ściągają kreatorzy dodatków, na podstawie samych meshy robią własne dodatki. :)

A rozpakowujesz te meshe? Możliwe, że dodatki nie działają, bo nie masz zainstalowanego CEP-a (tu jest http://sims.ambertation.de/en/cep/).