PDA

Zobacz pełną wersję : Cd 3 The Sims 2


arek_k93
22.10.2006, 20:48
POMÓŻCIE! ZGUBIŁEM GDZIEŚ THE SIMS 2 CD 3 , KUPILEM SOBIE THE SIMS 2 ZWIERZAKI I NIE MOGE WGRAC BO NIE MAM THE SIMS 2 CD 3 JAK KTOS MA CD 3 PRZEGRANE NA KOMPA TO NIECH WYSLE MI MEILEM : [email protected] ALBO NIECH PODA STRONKE GDZIE MOZNA TO SCIAGNAC.BLAGAM POMOZCIE!!!

kingakb
22.10.2006, 21:14
Mam ten sam problem ;) A więc pomogę bardzo chętnie... Niestety będzie to dłuuuga droga zanim zainstalujesz to wszystko, ale warto, warto... OK, zaczynamy:

Na początku musisz ściągnąć program uTorrent (wpisz w wyszukiwarce stronkę...), następnie musisz wejść na stronkę z jakimiś torrentami (bittorrent, czy mininova) i wybierasz do ściągnięcia The Sims 2 gdy załaduje to program wyskoczy okienko z informacją, raczej pytaniem- wybierasz sobie (zaznaczasz) tylko pliki związane z CD3. Wiem, że chciałeś dokładną stronkę, ale z głowy mi wyleciało. Poprostu w wyszukiwarce wpisz: "The Sims 2 torrent" jest tego tyle, że na pewno znajdziesz to w 5 minut. Mam nadzieję, że pomogłam... ;)

Ps. Będzie się ściągać cały dzień, może nawet dwa... Chyba że masz naprawdę dobrego kompa i szybki net...

gregorycroft
24.10.2006, 19:50
Na maila nie mozna przesyłac tak duzych plikow :P