PDA

Zobacz pełną wersję : TS2 CD2 F:\TSData\Control\Control1.dat uszkodzony :/


Z-I-E-L-A-K
24.10.2006, 15:59
tak jak w temacie
chcialem pograc w simsy to instalujee i blad wywalilo ze ten plik jest uszkodzony
mam oryginalne simsy
da sie cos z tym zrobic?

.:Patison:.
24.10.2006, 17:39
Hmm... miałem podobne błędy choć mam oryginała. Co zrobić? Proponuję poszperać w rejestrach, przetrzeć płytkę, albo jeszcze jakoś pokombinować. Jeśli nic nie pomoże, to napisz do EA PL, na pewno Ci pomogą, no i w końcu, jeśli gra jest jeszcze na gwarancji to możesz wymienić - może trafił się jakiś trefny egzemplarz. ;)

Pozdrawiam,
Patison ;)

gregorycroft
24.10.2006, 19:37
Przegrac płytke nr 2 wstawiajac sciagniety z internetu działający plik na ten zepsuty w compressed.zip TSData\Control\Control1.dat :D PROSTE I DZIAŁA (mialem podobny problem tylko w TS 2: NZ)


I widze, że mieszacie zwykle uszkodzenia płyty z rejerstrem i zabezpieczeniami co do piratów hehe :P


Aaaa i bym zapomniał jest to LEGALNE :]

Z-I-E-L-A-K
24.10.2006, 23:28
mam sciagnac tylko ten plik Control1.dat
bo mowisz cos jeszcze o compressed a to oddzirlny plik
czyli mam wywalic cala plytke na dysk, sciagnac z neta ten plik i dolorzyc go tam potem zrobic obraz plyty i to nagrac?
to latwiej juz sciagnac caly cd z internetu od razu w obrazie ;] ale czy to nie bedzie przeszkadzalo ze 1 plyta legalnie-przegrana a 3 oryginalne?

do ea juz wyslalem maila ciekawe co napisza

a i zapomnialem dodac wazna rzecz do 1 pota:
ten plik sie znajduje na CD2 a ja instalowalem gre jeszcze z CD1 jak mi ten blad wyskoczyl ;>
moze ie poprosil o CD2 i nagle mu zabraklo skad instalowac a pklik jest sprawny :)

gregorycroft
25.10.2006, 17:20
Hmmm z tego wywnioskowalem to mowisz ze masz wlozona plyte nr 1 a on pokazuje błąd z cd2?

Jesli zle wywnioskowałem to:

Umieścilem ci ten plik uszkodzony tutaj (http://files.filefront.com//;6076831;;/ ). Kopiujesz całą płyte na dysk (tak najłatwiej) podmieniasz uszkodzony plik na ten co Ci dałem nagrywasz na płyte - i nie zapomnij nagrac tak by nazywała się Sims2_2 czy jakos tak - to wazne! Co do tego ze bedziesz miec 3 oryginałki i jedna piracka to po pierwsze - ta jedna nie bedzie piracka bo masz wykupiona licencje razem z gra i masz prawo robic kopie zapasowe itp. itd. po drugie to instalacji nie bedzie przeszkadzac to ze jedna jest przez Ciebie nagrana, a reszta kupiona w sklepie :P.


Jesli to nie pomoze to podaj parametry napedu CD. Do instalacji polecam NAJNOWSZY napęd CD jaki posiadamy.

Z-I-E-L-A-K
25.10.2006, 19:34
a co za roznica czy na mojej 2 miesiecznej nagrywarce (stara si e spalila)czy rocznym dvd?

tak dobrze rozumiesz instalowalem gre z CD1 i wyskoczyl ze plik Conttol1.dat jest BE a on sie znajduje na CD2

a co do legalnossci to mi chodzilo o to czy to bedzie dzialalo bez zadnych crackow i innych syfow i czy z oryginalnymi dodatkami?

gregorycroft
25.10.2006, 20:10
Czy ty chociaz troche sie na takich sprawach znasz?

Po pierwsze: Włączenie gry itp. itd. potrzebuje tylko CD 1 oryginalnego.
Po drugie: Pytałem się o napęd CD, bo przypuscmy mogles miec kompa z przed pieciu lat i stary naped CD - u mnie gdy instaluje na mojim starym czytniku CD (gdzies z 2000 roku:P) to mi czasem w instalacji pojawia się błąd, a jak uzywam nowej nagrywarki z tego roku to spox.
Po trzecie: Dlaczego cracki nazywasz syfem? Niektórzy mający oryginalne simsy 2 ich używają, gdyż nie chcą zużyć sobie płytki ciągłym uruchamianiem z CD :/ (po około 300 razach płytka moze sie nadawac ale do kosza :D).

Z-I-E-L-A-K
27.10.2006, 18:36
a ty troche dokladniej czytaj :)
DO GRY wymagana jest tylko CD1 ale w pirwszym poscie napisalem ze mam blad podczas INSTALACJI
a co do crackow to napisalem 'crackow I INNYCH syfow' bardziej mi tu chodzilo o m.in. StarForce ktory zeby wlaczyc skopiowana gre wymaga odpiecia od zasilania innych napedow w ktorytch nie ma plyty z ktorej sie chce grac

PS EA odpisalo:
'Sprawdż czy na płycie nie ma żadnych zarysowań.'

taki glupi to ja nie jestem zeby rzucac plyta o sciane a potem pisac ze nie dziala :wacko:

gregorycroft
27.10.2006, 20:29
To ostatnie jest rozbrajajace :D

Ale niestety nie wiem juz jak Ci pomóc :1smutny:

Z-I-E-L-A-K
31.10.2006, 13:23
sciagnalem ten plik i niedlugo sprobuje plyte nagrac tylko kilka uwag:
ten plik rozumiem znajduje sie na CD2?
bo mi ten blad wywalalo jak jeszcze z CD1 instalowalem i nie prosil o CD2...
hmmm...zobaczymy

gregorycroft
31.10.2006, 19:47
Tak jest on z CD 2 ale skoro ten blad Ci wyskakiwał na CD 1 to raczej Ci to nic nie pomoże...

pocia
03.11.2006, 06:53
tez tak mialam. przy the sims 2, przy nocnym zyciu tez...^^ i nadal nie wiem dlaczego^^ ale gdy weszlam na konto mojej mam <na windowsie> to zadnego bledu nie bylo o_O. moze tez sprobuj zainstalowac na innym koncie^^

Z-I-E-L-A-K
05.11.2006, 16:00
hmm...mam tylko 1 konto na komputerze :)