PDA

Zobacz pełną wersję : Nie chce mi sie wlaczyc The Sims 2 ;(!!!


nataleen91
28.10.2006, 20:37
Hej. Kupilam gre The Sims, zainstalowalam ja i nie chce mi sie wlaczyc. Pokazuje sie taki komunikat: Nie znaleziono karty graficznej pracujacej w standardzie DirectX 9.0c! Sprawdz czy masz karte graficzna zgodna z DirectX 9.0c i zainstalowane najnowsze wersje sterownikow oferowane producenta karty. Aplikacja zostanie zamknieta. Moje dane systemowe:
Operating System: Windows XP Professional
System Manufacturer: NVIDIA
Memory: 512MB RAM
DirectX Version: DirectX 9.0c
Jezeli wiesz czemu moze mi nie dzialac gra, napisz. Z gory dziekuje:).

gregorycroft
29.10.2006, 09:26
Zainstalowanego masz Directa 9.0c?
Jeśli nie to go zainstaluj.

Jeśli to nie pomoże napisz jaką masz karte graficzną

nataleen91
30.10.2006, 20:53
No jasne, pierwsze co zrobiłam to zainstalowałam directa 9.0c :(. Karta graficzna RADEON 9550.

Agga
31.10.2006, 09:42
Masz za słabą karte graficzną.
Musisz ją wymienic aby pograc w simsy ja tak miałam i mam nowy komp heh bo był i tak juz do niczego.

gregorycroft
31.10.2006, 19:49
Masz za słabą karte graficzną.
Musisz ją wymienic aby pograc w simsy ja tak miałam i mam nowy komp heh bo był i tak juz do niczego.


Dziewczyno jak nie wiesz to nie wypisuj bzdur!! Radeon 9550 to jedna z lepszych kart posiadajaca Pixel Shadow i nie wciskaj kitów, że nie da się na niej grać! Niektórzy nawet na GeForce 2 grają :| Do nataleen91: A masz zainstalowane sterowniki? Jeśli tak to poszukaj na stronie producenta radeona NAJNOWSZYCH sterownikow, a jeśli nie to je zainstaluj :D

Agga
01.11.2006, 09:05
Widocznie cos z direx 9.0c mądralo ja sie az tak dobrze nie znam na kartach ale mam nvidie geforce 2 i jest w porzo!

Kiniaczka
02.11.2006, 13:57
Hej. Kupilam gre The Sims, zainstalowalam ja i nie chce mi sie wlaczyc. Pokazuje sie taki komunikat: Nie znaleziono karty graficznej pracujacej w standardzie DirectX 9.0c! Sprawdz czy masz karte graficzna zgodna z DirectX 9.0c i zainstalowane najnowsze wersje sterownikow oferowane producenta karty. Aplikacja zostanie zamknieta. Moje dane systemowe:
Operating System: Windows XP Professional
System Manufacturer: NVIDIA
Memory: 512MB RAM
DirectX Version: DirectX 9.0c
Jezeli wiesz czemu moze mi nie dzialac gra, napisz. Z gory dziekuje:).
Mam ten sam problem założyłam temat ale dalej nie wiem co zrobić:(

pocia
03.11.2006, 06:49
moze karta graficzna nie jest podlaczona^^. albo jest zaslaba. ale skoro mowicie, ze jest ok, to moze masz zle sterowniki? <dobra nie czepiac sie, chce tylko pomoc^^>