PDA

Zobacz pełną wersję : The SIms 2 zwierzaki po...angielsku;|


gadzinka13
09.11.2006, 22:03
Mam pewien problem,co instaluję TS2 zwierzaki po polsku nie chcą sie one otworzyc!!!Instalują sie,wkładam płyte do środka,włącza sie i...nagle pojawia sie błąd;| Wywala mi gre i koniec.Próbowałam instalować simsy od poczatku,i dalej to samo.A płyta jest na pewno dobra ,ponieważ kiedyś udało mi sie zainstalwoać zwierzaki po polsku!!Więc teraz spróbowałam na próbe zainstalować angielską wersje i sie udało;|Simsy działają mi normalnie tyle,ze wszytsko jest po angielsku.A jaka to przyjemność siedzieć przed kompem ze słownikiem?
Jezlei ktoś wie co amm zrobić niech mi pomoże!!

x-ana
10.11.2006, 17:31
jeżeli wyskakuje ci błąd o włożenie płyty to trza wgrać cracka, ale jak inny to nie wiem :O

vanity
11.11.2006, 18:42
Hm..masz oryginała? Jeśli nie to niestety często sie zdarzają takie różne dziwne błędy przy piratach...Najlepiej żebyś nową gre kupiła ale oryginalną. Jeśli jednak masz oryginał to może przegraj płyte? Wiem, że to nielegal no ale można spróbować, nie wiem czy to coś pomoże, ale nie zaszkodzi sprawdzić.
Aha do innych gier można ściągnąć Patch, żeby gra była w danym języku (Polski) nie wiem jak jest z TS2 ale mozna poszukać, życze powodzenia :)