PDA

Zobacz pełną wersję : Nie mogę włączyć The sims 2 !!!


lusia
14.11.2006, 12:32
mam prośbę ;(( Zainstalowałam The sims 2 glamour. Normalnie wszytsko fajnie działało grałam se i wogóle. Potem miałam wiruzy w kompie, ale teraz ich nie mam i teraz jak właczam simsy to wyłacza mi sie komputer !!
Potem włacza sie na nowo i wyskakuje takie coś:
Wystąpił błąd podczas ładowania w130d470.dll !!! Co mam zrobić ?!!
Chcę zainstalowac the sims 2 pets. Czy potem jak będę właczać grę przez zwierzaki to będzie działało ?? Pliiissss pomóżcie !! :*:* ;( :(

lusia
14.11.2006, 12:34
mam prośbę ;(( Zainstalowałam The sims 2 glamour. Normalnie wszytsko fajnie działało grałam se i wogóle. Potem miałam wiruzy w kompie, ale teraz ich nie mam i teraz jak właczam simsy to wyłacza mi sie komputer !!
Potem włacza sie na nowo i wyskakuje takie coś:
Wystąpił błąd podczas ładowania w130d470.dll !!! Co mam zrobić ?!!
Chcę zainstalowac the sims 2 pets. Czy potem jak będę właczać grę przez zwierzaki to będzie działało ?? Pliiissss pomóżcie !! :*:* ;( :(

Aha zapomniałam. po tym: "Wystąpił błąd podczas ładowania w130d470.dll" pisze ejszcze to: "Nie mozna znależć określonego modułu" :(

vanity
16.11.2006, 20:43
Masz oryginały? Jak tak to mogą to być znowu wiruSy :)

lusia
17.11.2006, 09:18
Tak, ale sprawdzałam i nie mam już wirusów :(:(

!Pao!
24.11.2006, 08:13
No to odinstaluj i ponownie zainstaluj grę,bo chyba nie ma innego wyjścia.

lusia
29.11.2006, 17:21
To byłą jednak wina wirusów :P Miałam formata i teraz jest ok ;)) Tylko teraz zaś mam cos z DirectX :O ale o tym napisałam w innym temacie ......

gregorycroft
29.11.2006, 17:25
Aha zapomniałam. po tym: "Wystąpił błąd podczas ładowania w130d470.dll" pisze ejszcze to: "Nie mozna znależć określonego modułu" :(

EDYTUJ A NIE ZASMIECAJ FORUM! NAUCZCIE SIĘ DO CHOLERKI ZE SIE EDYTUJE A NIE POST POD POSTEM JEŚLI TO NA TEN SAM TEAMT ALBO POPEŁNIŁAS BŁĄD ORTOGRAFICZNY ITP!

lusia
30.11.2006, 07:41
EDYTUJ A NIE ZASMIECAJ FORUM! NAUCZCIE SIĘ DO CHOLERKI ZE SIE EDYTUJE A NIE POST POD POSTEM JEŚLI TO NA TEN SAM TEAMT ALBO POPEŁNIŁAS BŁĄD ORTOGRAFICZNY ITP!

Teraz to Ty zaśmieciłeś forum ;P nie napisałeś na temat :P (ale thx)