PDA

Zobacz pełną wersję : Ogrodnik


agnieszka130187
13.12.2006, 23:00
Mam taki problem otoz moj ogrodnik zajmuje sie tylko przystrzyzaniem moich krzewow a jak juz podlewa kwiaty to podleje np jedna grzadkie ale nie cala dwa zostawi i musze je wyrzucic.Wkurza mnie to,simy maja wystroj caly czerwony i placza w nieboglosy,a ten ogrodnik poprostu sobie idzie bo twierdzi ze jest juz pozno.Czy zna ktos moze jakis inny sposob,jakich robocik z dodatkow albo cos,np taki jaki byl w sims 1,bo ten z kodu boolprop.....jest taki w kit nie dosc ze ma potrzeba jest w rodzinie to jeszcze wszedzie sie wtraca i mnie denerwuje.

_Ania_
14.12.2006, 15:10
Można sobie zrobić robota (hydrobot się chyba nazywa) na tym stole, gdzie robi się wszystkie inne, tylko trzeba mieć odpowiednią rangę. I taki robocik będzie ci jeździł i podlewał kwiatki, tylko jak się zepsuje, to zaleje całe podwórko. Ale jest przydatny, szczególnie przy dużej ilości roślin.

Alatáriël
14.12.2006, 19:11
Może sama je podlej ;P Cóż... Ania ma racje, możesz se zrobić robocika (jeśli masz simsy WB) albo zwolnij ogrodnika, i zatrudnij drugi raz. Może to coś da... Albo skasuj wszystkie kwiatki i wstaw nowe. Wtedy może będzie wszystkie jednakowo podlewał.