PDA

Zobacz pełną wersję : problem z otoczeniem


vic
17.12.2006, 13:31
Gdy raz wchodziłem do Miłowa to ładowało się normalnie, ale po ładowaniu gra się wyłączyła bez żadnych komunikatów, a z mojej tapety na pulpicie zrobiła się tapeta granatowa, musiałem zmieniać. Jak chcecie wiedzieć to używam dodatków z neta, to może przez te dodatki ?

Josh
21.12.2006, 14:02
dasz screena z gry? może będę wiedział. :)

Electra
26.12.2006, 11:55
Zgadzam się z Joshem. Przydałby się screen z gry.
Ale tak jak mówisz - iż może jest to wina dodatków z Internetu - przyznam, że rzeczywiście to przez nie. Istnieją ludzie, którzy swoją chamskość potrafią wyrazić także w dodatkach do Simsów i po prostu "przyczepiają" do nich wirusy.

rzezU
29.12.2006, 16:26
Kiedys juz cos takiego bylo...

Ale ja Ci powiem ze u mnie robilo sie identyko jak mialam zawirusowany komp ;] :|
Wiec radze przeskanowac komputer :P

Shaggy
29.12.2006, 17:13
Może no wina pliczków startowych. U mnie też tak kiedyś było. Sprawdź folder w którym są zapisane pliki z otoczeniami. jak w folderze jest jakiś niepotrzebny plik, poprostu CAS... Może się pomyliłeś i wgrałeś jakiś dodatek do tego folderu. ;)

francuskie_ciasteczko
02.01.2007, 15:15
A może używasz programu SimPE ? ... czasem jak się zabardzo pogrzebie w plikach to gra może nie odpalić :(...

Proponowałabym , albo usunąć dodatki z internetu ...albo zainstalowac od nowa gre ;)

pocia
02.01.2007, 18:38
a inne okolice dzialaja?
jesli tak, to widocznie otoczenie sie"popsulo" xD. a jesli nie to:
masz to samo co kiedys ja;( i nadal nie wiem, dlaczego tak sie dzialo ani jak temu zaradzic <u mnie minego po zainstalowaniu kolejnego dodatku gry, moze u ceibie tez tak bedzie^_^>
jesli mam windowsa xp to sprobuj zagrac na innym koncie. u mnie to pomoglo.

natalioza100
03.01.2007, 11:05
Możesz odinstalować grę i na nową zainstalować albo ściągnąć taki program do usuwania szkodliwych dodatków z neta ;/