PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z rozpakowywaniem dodatków... :/


anulka604
10.01.2007, 14:19
Mam okropny problem i jestem u kresu wutrzymałości! ;( :angry: Otóż mam dwa dyski wymiennne - jeden z internetem, drugi z grami. Dzisiaj pościągałam sobie dodatki do The Sims 2. Wszystko było spoko, do póki nie przegrałam ich na płytkę, żeby wgrać sobie na drugim dysku:excl: Z formatu bmp, zamieniły mi się na niemożliwe do odczytania i za nic w świecie nie umiem tego zrobić. Próbowałam rozpakowywać, zamieniać i nic! :( Błagam pomocy!

stagnacja
11.01.2007, 19:56
Mam okropny problem i jestem u kresu wutrzymałości! ;( :angry: Otóż mam dwa dyski wymiennne - jeden z internetem, drugi z grami. Dzisiaj pościągałam sobie dodatki do The Sims 2. Wszystko było spoko, do póki nie przegrałam ich na płytkę, żeby wgrać sobie na drugim dysku:excl: Z formatu bmp, zamieniły mi się na niemożliwe do odczytania i za nic w świecie nie umiem tego zrobić. Próbowałam rozpakowywać, zamieniać i nic! :( Błagam pomocy!

Zrobiłaś straszną głupotę i TO jest u kresu wytrzymałości :O bo dodatki trzeba ściągać do folderu downloads!!! A nie do jakiegoś pendriva! Co ty sobie myślisz?! Dodatki mają takie właściwości i folder downloads też. One są w formacie ZIP nigdzie indziej ci nie zadziałają!!! :S Także przenieś je do folderu downloads i rozpakuj...

Eámanë
11.01.2007, 21:07
Zrobiłaś straszną głupotę i TO jest u kresu wytrzymałości :O bo dodatki trzeba ściągać do folderu downloads!!! A nie do jakiegoś pendriva! Co ty sobie myślisz?!
Wyluzuj, dziewczyno... :|

Anulko :) Jeśli Twoje dodatki były w formacie bmp, to znaczy, że chyba źle je ściągnęłaś. Dodatki zazwyczaj ściągają się spakowane, czyli w formacie zip lub rar. Przenieś je na dysk z grą The Sims 2, a następnie rozpakuj do folderu Downloads w Moich dokumentach/EA Games/The Sims 2. Po rozpakowaniu powinny mieć format package ;)

stagnacja
12.01.2007, 17:15
Wyluzuj, dziewczyno... :|

Anulko :) Jeśli Twoje dodatki były w formacie bmp, to znaczy, że chyba źle je ściągnęłaś. Dodatki zazwyczaj ściągają się spakowane, czyli w formacie zip lub rar. Przenieś je na dysk z grą The Sims 2, a następnie rozpakuj do folderu Downloads w Moich dokumentach/EA Games/The Sims 2. Po rozpakowaniu powinny mieć format package ;)

O sorka, rzeczywiście mnie poniosło ;P Anulko przepraszam za złe słowa... B) ;)

anka:)
16.01.2007, 13:03
Proszę o pomoc bo mam problem taki że nie mogę wogóle mieć dodatków.
Nawet nie mam folderu downloads.Mam wszystko co związane z the sims2w folderze Ea games to pojawia mi się w formacie All Playera (do odtwarzania filmów). Już próbowałam tworzyć nowy folder Downloads ale to nic nie dało.:( Mam dodatek nocne zycie ale zainstalowalam go w innej lokalizacji.Nawet nie mogę oglądac filmów,bo nie mam folderu movies.Pomocy !!!! :|