PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z restauracjami


stagnacja
16.01.2007, 15:32
:1smutny: Mam problem :( gdy chcę aby moja Simka uciekła bez płacenia rachunku to tej opcji nie ma! A kiedyś była... co mam zrobić? :( :1smutny:

Kasiunia14lat
18.01.2007, 18:59
HeY!
Napewno pojawił się jakiś błąd skoro wcześniej istniała taka możliwość, a teraz jej nie ma. Wydaje mi się, że więcej informacji na ten temat znajdziesz na forum w Przedziale:
The sims 2---> The sims 2:Własny Biznes.
U mnie nigdy się tak nie zdażyło, aczykolwiek zawsze płacę rachunek. Spróbuj jeszcze raz, bo być może to jest chwilowe, albo poczytaj po prostu coś na ten temat w innym przedziale.
Pozdrawiam

stagnacja
18.01.2007, 22:02
HeY!
Napewno pojawił się jakiś błąd skoro wcześniej istniała taka możliwość, a teraz jej nie ma. Wydaje mi się, że więcej informacji na ten temat znajdziesz na forum w Przedziale:
The sims 2---> The sims 2:Własny Biznes.
U mnie nigdy się tak nie zdażyło, aczykolwiek zawsze płacę rachunek. Spróbuj jeszcze raz, bo być może to jest chwilowe, albo poczytaj po prostu coś na ten temat w innym przedziale.
Pozdrawiam

Yyyy......restauracje i przedmieścia pojawiły się nie w dodatku Własny Biznes tylko w Nocne życie...ale to szczegół xP choć nie ukrywam goryczy :) . Wiem, że najlepiej płacić rachunki ale mam jedną taką Simkę - Bellatrix która jest jakby zła. Wszystkich ma za wrogów ;P to więc rachunków też nie płaci. Mam zapchany dysk i wirusy, więc może to dlatego. Ale cieszę się, że odpowiedziałaś...
Pozdrawiam
Nikita

Kasiunia14lat
19.01.2007, 09:49
Ale we Własnym Biznesie też są restauracje :D
Może faktycznie to przez te wirusy :)
Mam nadzieję, że problem niebawem zniknie ;)
Pozdrawiam :* :*