PDA

Zobacz pełną wersję : Butiki, wszystkie parcele publiczne


We-ro-ni-ka
19.01.2007, 12:07
Mam kolejne pytanie (niedoświadczonego gracza) :/
Czy jesli mam tylko podstawowa wersje sims 2 moge budowac sklepy? jesli tak to jak to zrobic? Pewnie wszystko jest opisane w instrukcji, ale niestety gre odkupilam po wyjatkowo niskiej cenie wlasnie bez poradnika :(

rosex
19.01.2007, 20:40
Można budować w zwykłym domowym otoczeniu. Po prostu wybierasz pustą parcelę. Kiedy już ją umieścisz w odpowiednim miejscu to wyskakuje Ci okienko, gdzie masz do wyboru dwie opcje:
1. Teren mieszkalny
2. Społeczność
Jeśli chcesz zrobić parcelę publiczną to wybierasz oczywiście drugą opcję. Potem wchodzisz na nią i budujesz sobie jakiś sklep lub cokolwiek innego.

We-ro-ni-ka
19.01.2007, 21:01
Dziekuje :) i zaraz po rozszerzeniu pamieci zaczne sie dalej bawic w sims 2 :)

We-ro-ni-ka
21.01.2007, 15:53
probowalam zrobic tak jak mi doradzono i nic :/ nie mam takich opcji :( dlaczego??? stawiam nowa parcele i pojawia sie jedynie zapytanie czy zmienic nazwe... co robie zle??? :con:

We-ro-ni-ka
21.01.2007, 20:38
Prosze niech ktos mi odpisze :(

vanity
21.01.2007, 21:23
No pewnie kupujesz domy tak i je stawiasz? Nie o to chodzi, słuchaj jest jeszcze takie coś, tylko jak to się nazywa, no nie ważne, może znajdziesz, wyjaśnie ci jak do tego dojść ^^
No to wchodzisz tam gdzie masz domy, ale popatrz z boku masz jeszcze inne ikonki (:P) i jedna to jest chyba taki kwadrat, klikasz w to i tam będą takie pola zielone, wystarczy wybrać jaki chcesz (różni się wielkością), no jak pisałam klikasz i później wybierasz gdzie chcesz mieć ten sklep, klikasz pole już jest i teraz chyba nazwe dajesz i wtedy jest ta opcja:
1. Teren mieszkalny
2. SpołecznośćWybierasz drugie, wchodzisz na tą parcele i budujesz sklepik :D
Wiesz ja mam nadzieje, że zrozumiesz jak nie to napisz na moje gg, które jest w profilu, no albo napisz PM :)