PDA

Zobacz pełną wersję : Niebieska Twarz/uszy/ubrania/meble


Wampirencja
28.01.2007, 23:14
jak w tytule. Czasem są to ściągane elfie uszy, a innym razme ORYGINALNE MAXISOWE dajmy na to krzesła. Robią się ciemno-niebieskie (całe) i w dodatku mrygają. JEszcze to zniosę, ale gorzej jak twarz mojego sima (choćby i z podstawową skórą i bez makijażu) robi się niebieska i mryga. A jak siada to w ogóle kaplica, bo twarz "zostaje" gdzie indziej. :con:

wydaje mi się, że widziałam gdzieś taki temat, ale mimo długich poszukiwań go nie odnalazłam. Proszę pilnie o pomoc, z góry dziękuję

wojownikmierci
29.01.2007, 10:25
Nigdy takiego czegoś w simsach nie widziałem, ale może masz słabą kartę graficzną, albo sterowniki od karty masz stare.Sprawdz czy masz odpowiednią ilość RAM-u.No nie wiem od czego błąd może być.

Wampirencja
29.01.2007, 13:18
nie jest to problem ani karty graficznej ani braku miejsca, jestem tego akurat pewna. Podobno dzieje się tak od dodatku "Zwierzaki" (jak udało mi się wyczytać na innym forum, ale odpowiedzi tam nie uzyskałam), jednak z czego to wynika - nie wiem.

kornelia911
29.01.2007, 13:29
to może zainstaluj wszystko od nowa??

vanity
29.01.2007, 14:49
kornelia911: to może zainstaluj wszystko od nowa??


No pewnie to by pomogło, ale może to wina dodatków z neta? No jak ich duzo masz to może cos nieporządanego się ściągło :/

rzezU
29.01.2007, 14:59
A ja mysle ze nie ma to jak porzadna reinstalka! ;]
A jesli to nie pomoze, wtedy zacznij sie martwic dodatkami ;P

dareczka84
29.01.2007, 15:20
spoko tez mialam tak pare razy, nie ma powodow do paniki, jak twarz sima rbi sie taka to w lustrze zmien mu wyglad to zazwyczaj pomaga, czasem mozesz przypadkowo cos usunac np jakis mesh i wtedy dodatek nie dziala. czasem pomaga tez wylaczenie obiektow zmodyfikowanych wejscie w jakas rodzinke uruchomienie gry ponownie i wlaczenie tym razem dodatkow. u mnie tak to działa:)

Monitkowa
29.01.2007, 17:58
Albo to sprawa karty graficznej, albo kiepskich dodatków... ściągnij sobie program do oczyszczania pliku downloads z tego typu "nietrafnych" dodatków...
A jeśli to nie ich wina... to patrz pierwsza linijka do przecinka ;)
Przyda sie format komputera

vanity
29.01.2007, 20:34
No co wy od TS2 format kompa? No mi sie wydaje, że sprawi załatwi reinstalka TS2- zresztą już to pisałam ^^

Wampirencja
29.01.2007, 21:31
1. dodatki świeżo po reinstalce (musiałam od nowa zainstalować zanim zainstalowałam również zwierzaki). Poza tym obawiam się, że to pomaga na niewiele problemów tak naprawdę.
2. Wiem, że jak się zmieni twarz w lustrze to zmienia się z powrotem, tak samo mebel jak się upi od nowa, to działa jak należy - ale niestety po ponownym włączeniu domku (przy okazji następnej gry lub też jeżeli widze tylko tego sima, a nim nie gram) problem znowu się pojawia. No i nie mam siły zmieniać za każdym razem 3 czy 4 twarzy oraz 20 obiektów (za długo się u mnie opcje zmiany wyglądu ładują)
3. Karta graficzna jest bardzo dobra, ponad 32 MB
4. Reinstalacja? Odpada. Mam nowy komputer.
5. nie usunęłam żadego mesha, ponieważ problem pojawia się na meblach, które są oryginalne i maxisowe - no i mogę je kupić raz jeszcze, by wróciły do normy na jedną grę
6. Użyłam programu to usuwania błędnie napisanych dodatków. NIe pomogło. Poza tym co jest błędnego w twarzy z oryginaną fryzurą i bez makijażu?

jak na razie, niestety, nie mam odpowiedzi na pytanie, ale dzięki i za to co napisaliście

pocia
02.02.2007, 17:56
tez tak mam;/. np. spotkalam wampira z niebieska twarza>.<;/. potem innego sima ugryzlam i ten mial niebieskie kly-_-". ehhh... albo simka np. ma kolczyki z neta. nosi je nosi. potem np. idzie spac. i jak przebierze sie w ubranie codzienne czasami kolczyki robia sie niebieskie-_-". i nie pomaga klikanie na lusto-_-". musze zmienic kolczyki na inne;/. tez wczensiej nie mialam tego problemu. dodatki bledow nie maja, bo mam je od dawna. przed zaisntalowniem zwierzakow mialam reinstalne kompa. i co? i nic:(

Alatáriël
07.02.2007, 14:01
1. dodatki świeżo po reinstalce (musiałam od nowa zainstalować zanim zainstalowałam również zwierzaki). Poza tym obawiam się, że to pomaga na niewiele problemów tak naprawdę.
2. Wiem, że jak się zmieni twarz w lustrze to zmienia się z powrotem, tak samo mebel jak się upi od nowa, to działa jak należy - ale niestety po ponownym włączeniu domku (przy okazji następnej gry lub też jeżeli widze tylko tego sima, a nim nie gram) problem znowu się pojawia. No i nie mam siły zmieniać za każdym razem 3 czy 4 twarzy oraz 20 obiektów (za długo się u mnie opcje zmiany wyglądu ładują)
3. Karta graficzna jest bardzo dobra, ponad 32 MB
4. Reinstalacja? Odpada. Mam nowy komputer.
5. nie usunęłam żadego mesha, ponieważ problem pojawia się na meblach, które są oryginalne i maxisowe - no i mogę je kupić raz jeszcze, by wróciły do normy na jedną grę
6. Użyłam programu to usuwania błędnie napisanych dodatków. NIe pomogło. Poza tym co jest błędnego w twarzy z oryginaną fryzurą i bez makijażu?

jak na razie, niestety, nie mam odpowiedzi na pytanie, ale dzięki i za to co napisaliście


Czemu na wszystko, co ci poradzono było jakieś <ALE> ?
Nie rozumiem twojej odp. że reinstalka odpada bo masz nowy komp. - warto spróbować.
Ja to uważam, że powinnaś skasować wszystkie dodatki, i zainstalować grę drugi raz. Co z tego że masz tylko maxisowe? Może kilka razy trafiło ci sie zainstalować dodatek z błędem.

_agnesia_
26.02.2007, 19:57
Jesteś pewna ,że nie masz pirackich ?Ja takich błędów nie mam ,a mam ponad 500 (lub więcej)pobranych dodatków z neta . :D Nawet sama już chyba 50 dodatków zrobiłam .Z takim błędem się nie spotkałam ,ale moja koleżanka ,która ma pirackie czasami tak ma .