PDA

Zobacz pełną wersję : Jak ściagnać ??


Kuba_xD
07.02.2007, 19:52
Witam !
To moj pierwszy post i nie wiem czy nie bylo juz takiego, wiec jak cos to sorka ;)

A wiec mam plyte o dodatku the sims 2 zwierzaki z gazety Gry. I tam jest takze pelno dodatkow do Simow, ale nie wiem jak je sciagnac ! Bo jak chce to zrobic to sie pokazuje ze ma przez internet cos tam sprawdzic gdzie sa te dodatki. Czy mieliscie takie problemy ?? Jak sciagnac dodatki ??

Prosze o wszystkie odpowiedzi i pomoc !

online
08.02.2007, 11:40
Mojim zdaniem zamiast "WEB" czy coś takiego wziąść to obok ale za bardzo nie pamiętam.

Isi
08.02.2007, 15:17
Tam są podane linki do stron, z których pochodzą dodatki z płyty (nieistniejąca już strona sims2sisters i www.simsweb.pl).

Ale dodatki są NA płycie, a te linki do stron to tylko dodatek, nie musisz tam wchodzić żeby mieć rzeczy z płyty. Chociaż możesz wejść na te strony, jeśli chcesz mieć jeszcze więcej dodatków, bo na płycie są tylko wybrane. ;)

Kliknij w te zdjęcie Sima (Simów?) na środku ekranu, to Ci się otworzy na Twoim komputerze folder z tymi dodatkami z płyty. I te dodatki musisz pokopiować do swojego folderu Downloads w Moje dokumenty -> EA Games -> The Sims 2.

A poza tym to nie dział na takie pytania, tutaj ludzie pokazują nowości ze stron...