PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wykonać kopię zapasąwą gry the sims 2


Dawidek_8
17.02.2007, 14:26
Mam problem z grą the sims 2 bo jak instaluje dodatek Sims 2 na studiach albo sims 2 własny biznes to po wybraniu wyskakuje mi taki komunikat: Ten produkt zapisuje dane gry w formacie różniącym się od obecnie zapisanych gier . Jeśli usuniesz instalacje tego produktu poprzednie aplikacje z seri sims 2 nie będą w stanie odczytać zapisanych gier . Zalecamy anulowanie instalacji i wykonanie kopi zapasowych zapisanych gier z serii sims 2. Instrukcji dotyczące wykonania kopi zapasowych znajduje się w pliku Readme. Czy chcesz kontynuować instalacje ? Nie wiem co mam robić w pliku Readme sprawdzałem i niema Proszę o pomoc

rosex
17.02.2007, 18:34
Wystarczy się rozejrzeć. Po co zakładać takie same tematy? A tak w ogóle to istnieje coś takiego jak wyszukiwarka -.-
Tutaj znajdziesz odpowiedź -> http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35374

Eámanë
18.02.2007, 08:27
Ja tam nigdy nie robię kopii zapasowej, tylko klikam, żeby kontynuowało instalację i jest ok :)

vanity
18.02.2007, 20:09
No właśnie nie musisz robić kopii, no ja też nie robie :) Bo ona się przydaje wtedy, gdy zainstalujesz źle dodatek, no i wtedy zwałka, bo trzeba wszystko od nowa instalnąć :/ Ale jeśli potrafisz dobrze instalować to się nie przejmuj tym :P