PDA

Zobacz pełną wersję : Po naciśnięciu ikony The Sims 2 resetuje mi się komputer


Kyoko
25.02.2007, 09:25
Heej :D
Tak jak napisałam powyżej po naciśnięciu ikonki resetuje mi się komputer ;( .Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje.Wgrywałam tą grę chyba z 5 razy i nic,ciągle dzieje się to samo :1smutny: .Niedawno miałam formatowany dysk przed formatowaniem gra chodziła normalnie, (co prawda była pożyczana od innej osoby niż teraz, czyli były inne płytki,ale nie wiem czy to ma jakieś znaczenie)Teraz,po formatowaniu gra się nie włącza, lecz resetuje się komputer :excl:

Kasiunia14lat
25.02.2007, 09:59
Nie spotkałam się jeszcze z takim problemem, ale coś musi być nie tak. Zapytaj osobę od której pozyczałaś grę czy ma tak samo. Na twoim miejscu odinstalowałabym grę jeszcze raz i pożyczyła od osoby, od której pożyczałaś po raz pierwszy ( przed formatowaniem dysku ) Nie wiem czy pomoże, ale nie zaszkodzi spróbować. :)

Kyoko
25.02.2007, 10:16
Nie spotkałam się jeszcze z takim problemem, ale coś musi być nie tak. Zapytaj osobę od której pozyczałaś grę czy ma tak samo. Na twoim miejscu odinstalowałabym grę jeszcze raz i pożyczyła od osoby, od której pożyczałaś po raz pierwszy ( przed formatowaniem dysku ) Nie wiem czy pomoże, ale nie zaszkodzi spróbować. :)

U odoby od której pożyczyłam nic takiego sie nie dzieje ,a niestety nie mogę pożyczyć od odsoby od której wcześniej pożyczałam ponieważ nie mam juz z nią kontaktu :1smutny:

Eámanë
25.02.2007, 10:38
Komputery mają to do siebie, że resetują się, kiedy są za bardzo obciążone lub przegrzane. Podaj parametry swojego i sprawdź, czy jest wystarczająco chłodzony. Może przydałby się dodatkowy wiatraczek albo ustawienie komputera w niezabudowanym szafkami miejscu?

zxcvbnm155
21.03.2008, 12:11
Mam identyczny problem! Też wgrywałam grę już 2 razy... Przed zmianą Windowsa wszystko było ok...dopiero teraz coś się popsuło... :/

olka1995
21.03.2008, 12:18
może tak się też dziać kiedy masz zainstalowanego pirata!

zxcvbnm155
21.03.2008, 12:23
Nie... ja mam oryginalną grę...!!!

nelciagroch
21.03.2008, 13:05
niorginalne simy i słaby komputer dziekuje

Mamełe
21.03.2008, 14:17
Najlepiej zajrzeć do srodka komputera, czy nie jest czasem zakurzony. U mnie to powodowało restartowanie się