PDA

Zobacz pełną wersję : Help me


Vendetta
06.03.2007, 18:25
Kupiłam ostatnio The Sims 2: CPR. Przyszłam z płytką do domciu cała happy, wkładam płytke i....... i NIC! Nic sie nie dzieje. Coś tam buczy komputer ale w ogóle płyty nie czyta i nie wiem dlaczego. Od razu mówię, że płyta jest oryginalna, wszystkie poprzednie części też i nie było z nimi żadnych poblemów. Jeśli ktoś wie o co chodzi to byłabym wdzięczna za pomoc.

Eámanë
06.03.2007, 20:03
Spróbuj odpalić płytę na innym komputerze, jeśli zadziała, to znaczy, że masz jakiś problem z napędem DVD.
Jeśli nawet na innym kompie nie zadziała, to ewidentnie wada płyty. Spróbuj wymienić ją w sklepie, jeśli masz jeszcze paragon. Jeśli nie, zadzwoń do EA Games - tam też wymieniają wadliwe płyty.

_agnesia_
06.03.2007, 20:18
Może twój cd rom już nie jest na gwarancji .

Szynszyl
06.03.2007, 20:37
Może po prostu masz wyłączony autostart płyty po włożeniu do napędu? :P
Próbowałaś ręcznie uruchomić plik Autostart.exe?

vanity
06.03.2007, 21:01
Wszyscy tu sa przekonani, ze ty DVD, a ja nie bardzo :D Na pewno masz DVD nie CD? Bo PR sa nagrane na plycie DVD, wiec musisz miec ta stacje DVD (czy jak to sie tam zwie). Ok to odpowiedz, jesli masz to odpal recznie jak ktos zasugerowal, bo to tez moze byc prolem ze nie masz odpowiedniego ustawienia, ale to nie problem :) Ok to pozdro i powodzenia :*

Vendetta
07.03.2007, 11:32
Mam DVD, autostart jest włączony, ręcznie też próbowałam odpalić ale to nic nie dało. Na innych komputerach działa więc pewnie chodzi o coś z moim DVD, tylko nie bardzo wiem o co. W każdym razie dzięki za pomoc.