PDA

Zobacz pełną wersję : Reinstalka systemu


stagnacja
15.03.2007, 14:48
No więc tak. Gdy byłam niedoświadczona i miałam gówniany program antywirusowy, niebezpieczny wirus siedział u mnie w komputerze ponad pół roku. Gdy w końcu zainstalowałam pożądnego antywirusa i wywaliłam wirusa (były aż dwa :/) lecz jednak zostawiły trwałe ślady w systemie operacyjnym ;( coraz częściej mam problemy z pulpitem i dyskiem. Jedynym rozwiązaniem jest reinstalka systemu... ale, nie chcę stracić wszystkich Simowych rodzinek ;( więc czy jest jakiś sposób aby nie stracić ich? Za wszelką pomoc z góry dziękuje :)
Pozdrawiam
Nikita
PS. Dodaję, że to nie będzie format.

Eámanë
15.03.2007, 15:25
Po prostu przenieś folder EA Games z Moich dokumentów gdzieś w inne miejsce na dysku. Jeśli to nie będzie format, to przy zwykłej reinstalacji nie stracisz żadnych danych.
Z drugiej strony taka reinstalacja zazwyczaj niewiele pomaga, sama jestem zwolenniczką formatów :P

stagnacja
15.03.2007, 15:28
Po prostu przenieś folder EA Games z Moich dokumentów gdzieś w inne miejsce na dysku. Jeśli to nie będzie format, to przy zwykłej reinstalacji nie stracisz żadnych danych.
Z drugiej strony taka reinstalacja zazwyczaj niewiele pomaga, sama jestem zwolenniczką formatów :P

Oooo ;D dzięki za pomoc... mi reinstalacja pomogła... bo raz se sama skasowałam system :| no ale ja jestem mądra :C