PDA

Zobacz pełną wersję : Zamiast Tych Z Neta Są Zwykłe.....


shezza
01.04.2007, 20:39
Licze, że pomożecie... Dzisiaj przeszukałam całe forum i znalazłam full linków do stronek z dodatkami. Zainstalowałam tego bardzo dużo. Wchodze w simsy, robie nową rodzine... i tu zaczyna sie problem. Wchodze we fryzury specjalne, a tam zamiast *****istych fryzur z neta są... zwykłe, poste czarne włosy zrobione przez EA. Z niektóymi ciuchami też tak jest, zamiast tego ściągniętego jest zwykły, biłe rybaczki i czerwona koszula..... Help! Może to błąd jakiegoś programu albo jego brak...? Na pewno nie jest to wina dodatków, bo sią ściągane ze sprawdzonych stron...

Eámanë
02.04.2007, 17:33
A ściągnęłaś też odpowiednie meshe? Przeczytaj ten temat (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=35186) :)

Alatáriël
02.04.2007, 18:46
Z modthesims ściągałaś? Musisz ściągnąć meshe.

stagnacja
02.04.2007, 20:32
No właśnie. Wszystko tkwi w meshach. Musisz się cofnąć i je ściągnąć :(
Przy każdym ubraniu itp. jest słowo Mesh
może nie przy każdym ale przy tych rzeczach które ich potrzebują.

shezza
02.04.2007, 21:18
Ok, dzięki. A z tym ma coś wspólnego CEP? Bo kiedyś go ściągałam i chyba nic mi nie dał....

Alatáriël
02.04.2007, 21:26
Ok, dzięki. A z tym ma coś wspólnego CEP? Bo kiedyś go ściągałam i chyba nic mi nie dał....

Chyba nie... Sądzę, że to głównie przez meshe.

vanity
02.04.2007, 21:41
CEP to chyba jest od rekolorow, wiec to raczej nie ma nic z tym wspolnego...Jak mowia wszyscy to wina meshy, niestety musisz posciagac wszystko :/

EDIT: A wlasnie moze to byc wina tego, ze nie masz jakiegos dodatku do TS2 ( np. wlasny biznes, itp), ale skoro nie slyszalas o meshach to raczej tego wina :P

kornelia911
03.04.2007, 13:56
Wchodze we fryzury specjalne, a tam zamiast *****istych fryzur z neta są... zwykłe, poste czarne włosy zrobione przez EA. Z niektóymi ciuchami też tak jest, zamiast tego ściągniętego jest zwykły, biłe rybaczki i czerwona koszula.....

Mam identyczny problem.Tylko,że u mnie nie ma tak ze wszystkimi dodatkami.A meshe?Jak ściągałam te ciuchy to,albo mesh był już załączony,albo po prostu..nie było go tam nigdzie do ściągnięcia
:con:

vanity
03.04.2007, 14:37
Mam identyczny problem.Tylko,że u mnie nie ma tak ze wszystkimi dodatkami.A meshe?Jak ściągałam te ciuchy to,albo mesh był już załączony,albo po prostu..nie było go tam nigdzie do ściągnięcia
:con:To może być wina właśnie tego, że nie masz dodatków Ep(?) (dodatki typu Własny Biznes itp) potrzebnych do dodatków z neta, albo może nie patrzysz dokładnie, podaj ze dwie strony, ze których próbowałaś ściągnąc, ale nie było do pobrania mesha, czy coś, to ci spróbuje pomóc :)

EDIT: A właśnie jak juz podasz te stronki to napisz jakie masz dodatki do TS2 :)
__________________________________________________ ________
TO MÓJ 200 POST :D xD

kornelia911
03.04.2007, 15:08
To może być wina właśnie tego, że nie masz dodatków Ep(?) (dodatki typu Własny Biznes itp) potrzebnych do dodatków z neta, albo może nie patrzysz dokładnie, podaj ze dwie strony, ze których próbowałaś ściągnąc, ale nie było do pobrania mesha, czy coś, to ci spróbuje pomóc :)

EDIT: A właśnie jak juz podasz te stronki to napisz jakie masz dodatki do TS2 :)
__________________________________________________ ________
TO MÓJ 200 POST :D xD

Niestety stronek z dodatkami sobie nie zapisuje :(
A mam tylko zwierzaki,Ale moge Ci powiedzieć tylko tyle,że tam nie było żadnego znaczka do jakiego dodatku są te dodatki:P Bo na Modthesims2 są no,ale na tych stronkach już nie było..nie wiem dlaczego tak sie dzieje. :1smutny:

vanity
03.04.2007, 15:32
Niestety stronek z dodatkami sobie nie zapisuje :(
A mam tylko zwierzaki,Ale moge Ci powiedzieć tylko tyle,że tam nie było żadnego znaczka do jakiego dodatku są te dodatki:P Bo na Modthesims2 są no,ale na tych stronkach już nie było..nie wiem dlaczego tak sie dzieje. :1smutny:

No coz trudno, to ja ci nie moge pomoc moge tylko podejrzewac o co poszlo...No pewnie to wina meshy, moze nie zauwazylas. Masz tylko Zwierzaki, wiec moze to tez tego wina, moze potrzebne byly inne dodatki, sama nie wiem, pozostaje ci chyba tylko pobranie nowych dodatkow z zaufanych stron :/ Jak chcesz to pisz ja ci moge pare podrzucic :P

kornelia911
03.04.2007, 15:39
No coz trudno, to ja ci nie moge pomoc moge tylko podejrzewac o co poszlo...No pewnie to wina meshy, moze nie zauwazylas. Masz tylko Zwierzaki, wiec moze to tez tego wina, moze potrzebne byly inne dodatki, sama nie wiem, pozostaje ci chyba tylko pobranie nowych dodatkow z zaufanych stron :/ Jak chcesz to pisz ja ci moge pare podrzucic :P
Dzięki;) Jeśli możesz to podrzuć trochę:P napisz na PM ;)

i zakończmy ten 'spór' o domki Ulmille;P

GRUSSSER
28.04.2007, 17:40
Co to znaczy mesh???

Darlene
28.04.2007, 17:48
Co to znaczy mesh???

Mesh to inaczej kształt, podstawa do działania jakichś obiektów, ubrań czy fryzur. Nie wiem czy dobrze opisałam xD.

Alatáriël
28.04.2007, 17:49
Co to znaczy mesh???

Jest to jakby... kształt danej rzeczy. Bez niego większości dodatków nie zobaczysz.

Jesta
28.04.2007, 18:26
Ja tam wszystko z modesims2 ściągam i żadnych meshy nie potrzebuje.
Ja też mam czasami proste włosy nawet kiedy ściągne mesh.
Pozdrowionka
Jesta
:laugh: :D :laugh: :D :laugh: :D :laugh:

Darlene
28.04.2007, 18:36
Ja tam wszystko z modesims2 ściągam i żadnych meshy nie potrzebuje.
Ja też mam czasami proste włosy nawet kiedy ściągne mesh.
Pozdrowionka
Jesta
:laugh: :D :laugh: :D :laugh: :D :laugh:

Czasami nawet jak ściągasz z Modthesims2 są potrzebne meshe ;)

DiabolicAngel
05.05.2007, 12:23
a ja też tak mam czasem. Ściągnęłam kilka ciuszków z modthesims2 i wszystko wgrałam meshe i te sprawy, zgodność z dodatkami jest i.... i gucio :O są tylko 3 niby nowe zestawy EA: Czerwona koszula+białe rybaczki :O
a jeszcze co do modthesims2, to jak chcę czasem ściągnąć dom, ubrania albo cokolwiek innego to mi się włącza stronka z milionem znaczków i nie downloaduje automatycznie. co tam automatycznie wogóle nie downloaduje :1smutny:
Dlaczego tak jest? I jak zrobić, żeby było ok?

Castaway
13.05.2007, 18:49
Licze, że pomożecie... Dzisiaj przeszukałam całe forum i znalazłam full linków do stronek z dodatkami. Zainstalowałam tego bardzo dużo. Wchodze w simsy, robie nową rodzine... i tu zaczyna sie problem. Wchodze we fryzury specjalne, a tam zamiast *****istych fryzur z neta są... zwykłe, poste czarne włosy zrobione przez EA. Z niektóymi ciuchami też tak jest, zamiast tego ściągniętego jest zwykły, biłe rybaczki i czerwona koszula..... Help! Może to błąd jakiegoś programu albo jego brak...? Na pewno nie jest to wina dodatków, bo sią ściągane ze sprawdzonych stron...

JA TEZ TAK MIALAM . USUNELAM JE I PO SPRAWIE ;]