PDA

Zobacz pełną wersję : Zachowanie zapisow - backup


dark22
04.04.2007, 18:46
Witam! Jestem nowy :) Mam pytanie czy zeby zachowac zapisy trzeba zachowac nastepujace pliki??:

C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Saved Sims\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Projects\

Chodzi o zapisy zwierzakow bo mam juz wszystkie dodatki a siostra nie chce stracic zapisow i chce sie zabrac do instalowania wszystkich.

xymox
05.04.2007, 14:39
Nie ma co się rozdrabniać - kopiujesz cały folder EA GAMES z lokalizacji:

C:\My Documents\EA Games

i po reinstalacji wklejasz go ponownie w to samo miejsce.

Rocket
05.04.2007, 15:24
Witam! Jestem nowy :) Mam pytanie czy zeby zachowac zapisy trzeba zachowac nastepujace pliki??:

C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Saved Sims\
C:\My Documents\EA Games\The Sims 2\Projects\

Chodzi o zapisy zwierzakow bo mam juz wszystkie dodatki a siostra nie chce stracic zapisow i chce sie zabrac do instalowania wszystkich.
Widzisz to zależy co robiłeś z grą. Jeżeli ściągałęs coś z netu to musisz skopiować Downloads, jeśli tworzyłeś własne ciuchy i genetykę to Projects, jeśli dodawałeś muzykę to Music, jeśli nagrywałeś filmy to Movies. Na pewno musisz skopiować Neighborhoods. Ale faktycznie najlepiej się nie rozdrabnieć i kopiowac całość.

dark22
06.04.2007, 13:35
OK dzieki wam za odpowiedz. Zainstalowałem wszystkie dodatki i wszystko smiga w jednej grze :D Temat moze zostac zamkniety :)

Achu
25.04.2007, 18:52
a czy jest możliwość przeniesienia rodziny z jednego otoczenia do innego? Jeśli tak to jak to zrobić?
A po drugie czy da się skopiować domy? Tzn. żeby były w schowku np. dwa takie same.

Alatáriël
25.04.2007, 19:37
a czy jest możliwość przeniesienia rodziny z jednego otoczenia do innego? Jeśli tak to jak to zrobić?
A po drugie czy da się skopiować domy? Tzn. żeby były w schowku np. dwa takie same.

Można. Przenosisz dom razem z rodziną do kosza parceli i domów, idziesz do innego miasta, wpierdzielasz rodzine razem z domem i masz ^^

Też można xD
Kładziesz dom obojętnie gdzie i wkładasz go spowrotem do kosza. Są dwa ^^

wiolka89
08.05.2007, 11:24
Można zmienić miejsce zapisów w grze? Ja mam dwa dyski i C jest u mnie bardzo moały. Czy mogę zrobić tak, żeby wszystko zapisywało się na D? Co mam wtedy zrobić? Proszę o szybką odpowiedź.

Isi
08.05.2007, 15:02
wiolka89, samego folderu EA Games nie możesz przenieść gdzie indziej (bo znów w Moich dokumentach utworzy się nowy i tam wszystko będzie się zapisywać), możesz za to przenieść całe Moje dokuemnty na dysk D.
Musisz kliknąć na ikonce Moich dokumentów prawym przyciskiem myszki, wybrać "Właściwości", potem kliknąć "Przenieś..." i wybrać miejsce na dysku D, gdzie będą od tej pory Moje dokumenty. ;)