PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd w grze?- bliźniaki


Natka
07.04.2007, 13:40
Więc tak, mam taki problem. Od miesiąca mam The Sims 2 Cztery Pory Roku. Od tej pory za każdym razem jak moi simowie starają się o dziecko, no i jak już się rodzą to ZAWSZE są bliźniaki. Trzy razy moja siostra już je miała. To jest bardzo denerwujące, bo wtedy ciężko sie gra... :/ Zdaje mi się, że to od dodatku CPR, bo prędzej to raczej rodziło mi się jedno dziecko. Czy to błąd w grze? Jest jakiś sposób, żeby nie zawsze rodziły się bliźniaki? Proszę o odpowiedź i z góry thx!

vanity
07.04.2007, 19:34
Nom więc przejrzałam pare tematów o bliźniakach, jak je stworzyć.
I wydaje mi się, że możesz niechcący robić jakiś z tych sposobów. Może to być po prostu przypadek, bo czytałam posty dziewczyny, która też pisała, że ciągle miała bliźniaki nic z tym nie robiła i w końcu jedno dziecko jej sie urodziło, więc już nie wiem co to może być.
Aha sprawź czy czasami podczas ciąży nie jesz sernika, bo to ponoć "mnoży" ciąże =P

EDIT:
Radze przejrzeć to http://forum.thesims.pl/search.php?searchid=225234
tutaj są tematy związane z bliźniakami, przepatrz je i posprawdzaj czy ktoś nie miał podobnego problemu jak ty =)

Shorty
07.04.2007, 21:51
Może masz jakieś hacki, programy niekompatybilne z wersją Twojej gry? Może być dużo róznych przypadków. Zrób przegląd download.

Natka
09.04.2007, 21:15
dzięki za pomoc ;)

tak ps. to nie mam żadnych hacków, nie jadłam sernika, ani nie wpisywałam żadnych kodów :/