PDA

Zobacz pełną wersję : Porysowana płytka, czy jest jakieś wyjście?


Kasiunia14lat
25.08.2007, 14:08
Witajcie.
Mam pewnien problem, i liczę, że ktoś z was będzie umiał mi pomóc. Tak więc mam oryginalną grę The Sims 2, ale ponieważ dość często w nią grałam niebieska płytka (disc 1) troszkę się porysowała, dlatego mam problemy z włączeniem gry. Ale zastanawiam się nad kupnem jakiegoś dodatku do gry, np. Czterech pór roku. Tyle, że dotąd grałam tylko na podstawie, tylko ją posiadam, nie wiem zatem czy kupno dodatku załatwi sprawę i czy z gry będzie można korzystać bez tej porysowanej płytki? Słyszałam, że gdy posiada się jakiś dodatek simsy odpalamy wtedy z najnowszego dodatku, tylko czy do jego zainstalowania nie będzie potrzeba niebieska płyta? Dla tych, którzy troszkę zgubili się w mojej wypowiedzi, wyjaśnie, że interesuje mnie to, co zrobić, aby nadal korzystać z gry, mimo tego, że płyta się porysowała i nie da się włączyć simsów...?
Z góry dziękuję za pomoc :)

Szukałam informacji w innych tematach, ale nie znalazłam DOKŁADNIE tego o co mi chodzi, dlatego postanowiłam założyć nowy temat.

Pozdrawiam.

Kalusia11
25.08.2007, 17:27
Wiec jak chcesz kupic dodatek to go kup by zainstalowac dodatek nie trzeba niebieskiej plyty a jak go zaintalujesz to odpalasz gre z dodatku

Kasiunia14lat
26.08.2007, 13:10
Aha, dziękuję Ci bardzo, w takim razie znalazłam rozwiązanie, nie potrzebuję więcej odpowiedzi, temat do zamknięcia :)

Camerio
26.08.2007, 16:13
Jeżeli nie instalowałaś innych dodatków, w czasie instalacji CPR będzie potrzebny disc 4 ;)

Kasiunia14lat
26.08.2007, 19:42
Ale czy do ŻADNEGO dodatku nie będzie mi potrzebny disc 1? Tylko o tą informację mi chodzi.

Camerio
26.08.2007, 20:33
Do żadnego, do żadnego... ;)

..::lOvE::..
26.08.2007, 20:45
Ja mam bardzo zjechaną płytkę nr 1. Z Simsami , i chodzi jak tża :P Ale jeśli chcesz instalować JAKIKOLWIEK dodatek do TS2 nie potrzebujesz CD 1. Zawsze do zaktualizowania podczas instalacji dodatków potrzebny jest tylko CD 4. I mimo to ,że masz troszkę porysowaną CD 1. Dodatek powinien chodzi bez problemów :) Mam nadzieję ,że pomogłam :* Pozdrawiam :) ;)

Camerio
28.08.2007, 11:51
Nie zawsze, tylko do instalacji pierwszego dodatku, który instalujesz ;) A skoro wszystko wyjaśnione, zamykam.