PDA

Zobacz pełną wersję : Kalifornijski bungalow [BRAK ZDJĘĆ]


19OlusiaSims92
19.04.2008, 19:37
Oto mój 3 domek na forum :) Miałam małe wątpliwości na nazwę. Miałam w zanatrzu: "Romantyczny bungalow", "Słoneczny bungalow", "Hawajski bungalow" no i ten kalifornijski. Dobra nie papalam tylko przechodzę do rzeczy :D Ten dom nie ma również ogródka.
-------------------------
W Nowej Woli dnia 20.07.2007 oficjalnie otwarto "Kalifornijski bungalow". Na dzień dzisiejszy mieszka tam pani Leokadia Grzechotnik-Sachura.




To wszystko. Liczę na szczere ocenki i komentarze :wub: Tylko broń Boże nie piszcie obraźliwych komentów jak Nat95 Emosia :D Ocenki i komentarze mile widziane B)

Alex
19.04.2008, 19:38
Brak ogrodu...:( w domu pustawo,(nie chce mi się pisać)dom oceniam na 0/10

Callineck
19.04.2008, 22:08
Nie podobają mi się dwie rzeczy:
- stolik i krzesła w kuchni nie pasują do zestawu mebli kuchennych
- w łazience kafelki nie pasuja do podłogi
Ładne krzesła na tarasie.
Nie ma ogrodu (i szklarni ;P) i to co zwykle - puste podlogi.
Tak trochę mi nie pasuje pościel na łóżku, ale pewnie dlatego, że używam jej u nastolatków albo dzieci.
3,5/10
Ten domek lepszy :)

DzikaŚwinia
19.04.2008, 23:16
Gigantyczny dom... Wielgachny salon i maleńka sypialnia...

Słuchaj, ladnie wszsytko wykańczasz, ale jak budujesz tak duze pomieszczenia to naprawde masz problem z umeblowaniem ich później.

1. Wybierz NAJMNIEJSZą mozliwą działkę.
2. Zbuduj malutki domek dla 1 osoby ;)
3. Stawiaj na jakosc a nie na ilosc.
4. "Dopiesc" kazde pomieszczenie: upewnij się, ze kazda jedna rzecz pasuje do tapety, podłogi, drzwi okna i na odwrót.
5. Porób troche bardziej "artystyczne" fotki :)

Bede czekać na rezultaty ;)


PS. I jeszcze jedno - czy Ty mogłabys mieszkać w takiej sypialni? Bo ja nie! Musiałabym mieć chociaż nocny stolik, na nim lampkę albo budzik... Zasłonki w oknach, zeby słońce nie raziło... Jakis fotel, zeby rzucić na nie ciuchy, szafe albo kredens...;) No cokolwiek! Dywanik zeby nie stawać rano stopami na zimnej podłodze... łapiesz?

kotek23
20.04.2008, 08:36
No tak... Dom o wiele ładniejszy od poprzednich.
Ale dalej jest pusto. Sypialnia w ogóle mi się nie podoba.


Dam Ci taką poradę (Sama ją dostałam, od innego użytkownika ;) )
Najpierw zbuduj bryłkę. Potem czas na ściany i podłogi. I teraz: stawiaj te największe meble. Stoły, fotele, telewizory, biurka, łóżka itd. Potem dopiero rób "kosmetykę" wnętrz. To znaczy: teraz stawiaj kwiatki, ozdoby, wieszaj obrazki itp. Rozumiesz?
:)


Dom ocenie na 5/10.
Czekam na dalsze domki :)


Ps. Zapraszam do moich domków. Linki w sygnaturze.

:)

19OlusiaSims92
20.04.2008, 08:40
Dzienx za ocenki i komentarze :D i oczywiście czekadm na dalsze. Mam pytanko. Jak się robi linki do domów w sygnaturze?

ZuuZaa
20.04.2008, 09:05
Dom o wiele lepszy od poprzednich. Ciemno i trochę ponuro. Ale zrobiłaś dużo mniejsze pomieszczenia niż w ostatnich domkach więc duży +, ale mogłaś zrobić jeszcze mniejsze. Moja ocenka to... 5/10
Pzdr :)

jajczens
20.04.2008, 09:09
Za dużo kwiatków na ganku przed wejściem.
Złym pomysłem była symetralność tych kwiatków (z jednej i drugiej strony tak samo wszystko poukładane)
W łazience czegoś mi brakuje... Może warto zainwestować w jakiś kwiatek albo obraz? ;) I ściany nie za bardzo pasują do mebli.
Kuchnia nie jest dobrze umeblowana. Zwróć uwagę jaką drogę musi przebyć sim z lodówki do kuchenki. W kuchni nie pasują kafelki na ścianie (żółto-zielone szafki i brązowe ściany nie pasują do siebie)
Nie najlepiej dobierasz obrazy do wnętrza.
W sypialni skoro dałaś kolorową narzutę to warto było też dać kolorową tapetę i może jeszcze jakiś mebel...
Oprócz tego jest pustawo

Najbardziej spodobała mi się jadalnia letnia- jest idealna. :)

3/10

treys
20.04.2008, 09:17
Błagam odpuść sobie z tymi kafelkami do kuchni bo okropnie wyglądają z tymi szafkami. Ten tarasik z przodu: te symetrycznie poustawiane rzeczy wyszły ci okropnie. ;/ . Budowanie to twoja słaba strona. Bardzo słaba. Ale niezniechęcaj się! Może będzie lepiej! :)

zanetka89
20.04.2008, 10:40
nie podoba mi się, wszystko urządzone tak bez smaku i sztucznie

Nat95_Emosia:)
20.04.2008, 11:11
No więc.. to towje nie piszcie ..... jak Na95_Emosia:)... Piem Ci ze ja Nigdy Ciebie nie obarziłam tylko jezli to juz towj dom ...

Dom-Jest lepiej , tylko ze nie ma ogrodu :( .. Bez sensowane jest to wejscie ..Pusto ! Buduj dalej może coś z tego bedzie :) ...
Czy chciała byś mieszkać w takiej sypialni bez żadnego stoliczka nocnego bez lampeczki ? Bo ja nie a na bank Twoj sim też nie.. Ale jest o wiele wiele lepiej ocenka to 5.6/10 :)..Mam propozycje zbuduj jakiś mały domek dla jednego sima , może będzie lepszy :)..

Pozdrawiam Nat.

Ftopic
20.04.2008, 11:39
Mi rowniez sie nie podoba -5/10

bouffe
20.04.2008, 12:01
Widzę poprawę w Twoich pracach. Dom zbudowałaś mniejszy od poprzednich, to duży plus. W środku jednakże jest parę niedociągnięć. Otóż, nie podobają mi się ściany w kuchni, łazienka, sypialnia za pustawa... tylko łóżko, dodałabym jakieś kwiaty i obrazy. :]

Ocena: 4,5/10
Ćwicz dalej. :]

juice
20.04.2008, 12:11
OMG. Co za bryła. Buduj jakieś ciekawsze kształty, bo na razie prezentujesz nam zwykłe kloce :). Salon Ok tylko te rzutki... Zupełnie nie pasują. Na ściany weź jakiś zielony czy żółty kolor, a nie taką brudną biel. Za dużo obrazów! Wystarczą dwa kolorowe i jeden mały, czarno-biały, a nie piętnaście kolorowych na jednej ścianie (w przenośni). Komputer też mi nie pasuje. Mogłaś go dać do sypialni czy gdzieś. W kuchni mogłaś oszczędzić sobie tą tapetę, ponieważ dzięki niej robi się w pomieszczeniu zimno i ciemno. Łazienka mi się podoba, tylko ta podłoga... W sypialni pusto. Mogłaś dać jakąś toaletkę i szafę na ubrania oraz lustro. Ogólnie to poprawiłaś się, ale są jeszcze pewne nie dociągnięcia.

6\10
Wskazówka: Nie buduj klockowatych brył, poćwicz projekty na kartce papieru lub np. w Paincie, bo robisz coraz większe postępy. Tak trzymać! :D

19OlusiaSims92
20.04.2008, 12:50
Oki, thanks za ocenki :D oczywiście piszcie dalej. Może jeszcze dziś dam kolejny domek ale jeśli się wyrobie bo mam multum zadań domowyc :/

*Kite*
20.04.2008, 13:10
Ladny domek ale 9\10.

Fiorella
20.04.2008, 14:10
No, no teraz naprawdę Ci wyszło, jest o wiele lepiej. Kolory ścian i podłóg pasują do siebie. W domu jest jasno. Sliczna weranda. Na razie nie szkodzi, że nie ma ogrodu. Popracuj trochę nad bryłą (żeby była trochę ciekawsza). Uważam, bardzo się postarałaś i daję 9/10.

Kingulka5
20.04.2008, 14:15
Zgrabny, lady, prosty domek. W srodku jest cudownie:)

Sheep-y
20.04.2008, 15:15
Tak wiele lamp a żadna z nich nie jet włączona(a mogło to 'ożywić' pomieszczenia). Bryła to zwykły klocek z tarasem przypominającym sklep ogrodniczy lub kwiaciarnie. Ogrodu nie ma. W środku wszystko na szybko i byle jak. W sypialni tylko łóżko? Można było przecież wstawić jakąś szafę/szafke/bibloioteczkę/toaletkę fotel czy nawet 'głupiego' kwiatka. Kuchnia pomieszana - nowoczesne szafki, 'wiejski' komplet stołu i krzeseł oraz poniekąd 'łazienkowe' kafelki. W łazience meble ładnie dobrane, ale co z tego skoro brakuje dekoracji (przydałoby się chociaż lustro) i ąściany i podogi psują wszystko (tutaj pasowałyby kafelki z kuchni). Jadalnia na tarasie za bardzo 'nowoczesna', salon za duży (mogłaś go podzielić np. na salon, gabinet i przedpokój, a może także powiększyć jego kosztem sypialnię). Kolorystycznie miło, no ale ponuro(brak światła) i za dużo wolnego miejsca.

5/10

Sheba
20.04.2008, 16:16
Dużo lepiej ;] gratulacje ! Starałaś wejśc do pomieszczen i robić fotki to juz na sam poczatek wielki PLUS ;] Reszta fajne lecz nic specjalnego :P Jesli robisz sypialnie użądzaj je bardziej a nie samo łużko . Nie ejst aż tak źle jak na początku ^^
7/10

pzdr. Sheba :wub: