PDA

Zobacz pełną wersję : Dzieci.


Cherry_Alive
27.10.2008, 16:20
1.Urodził mi się niemowlak. Teraz gdy powinien dorosnąć Simka bierze go na ręce i gdy próbuje wykonać polecenie "pomóż przy urodzinach" stoi nieruchomo aż polecenie się anuluje. Da się coś z tym zrobić?
2.Czy da się zrobić tak, by urodziła się na pewno dziewczynka lub chłopiec?
3.Da się przyśpieszyć ciążę?
4.Kody na bliźniaki?

ultraviolence
27.10.2008, 16:26
1. Spróbuj na torcie urodzinowym :)
2. Tak, da się. W trakcie porodu, prędko zapisz grę i wyjdź do otoczenia. Wejdź do tej rodzinki po raz drugi. Jeśli urodzona płeć Cię nie usatysfakcjonuje, wychodzisz z gry bez zapisu i znów wchodzisz. Robisz tak do czasu, kiedy urodzi Ci się to, co chciałaś. Przepraszam za błąd, musiałam edytować posta :>
3. Owszem. Z pomocą InSIMenatora -> EDYTOR PROKREACJI.
4. Polecam sernik z Własnego Biznesu. Działa na sto procent! Potwierdzone przez twórców gry.

dareczka84
27.10.2008, 16:27
1)wez dziecko na ręce i zaprowadz do tortu
2) byla masa takich tematów wyszukiwarka nie gryzie
3) nie słyszałam o przyspieszaniu ciazy wiec chyba nie
4) odpowiedz taka jak w pkt 2

helena mnie wyprzedziła

Cherry_Alive
27.10.2008, 16:29
4. Polecam sernik z Własnego Biznesu. Działa na sto procent! Potwierdzone przez twórców gry.
Nie mam już miejsca na zainstalowanie własnego biznesu. Mam tylko podstawową wersję ;p

ultraviolence
27.10.2008, 16:32
No to chyba pozostaje tylko liczyć na łut szczęścia... Ewentualnie, jeśli będziesz robić to, co napisałam w punkcie drugim, możliwe jest, że zamiast jednego dziecka - urodzą się dwa. Co do kodów to słyszałam o twinz2cute i forcetwins, ale nigdy ich nie używałam, więc nie wiem, czy w ogóle działają :P

Searle
27.10.2008, 17:30
Odnośnie pytania pierwszego, to jeśli chodzi o dorastanie niemowląt wszystko było u mnie w porządku - czyli dorastały o 18.
Od pewnego czasu od 18 co jakiś czas pojawia się opcja "pomóż przy urodzinach", sim idzie do dziecka i stoi z nim nic nierobiąc.
Dopiero ok. godz. 22 dzieciak dorasta. Czy ktoś też ma taki błąd?

Rainbow
28.10.2008, 13:05
ja mam ( to chyba nie jest błąd tylko dorasta później) i to mnie wnerwia bo sie odrywa mi sim od tego co robił i idzie do dziecka. tyle że mi nie o 22 tylko czasem później ^^ a kody działają bo sama próbowałam

Samantha
28.10.2008, 13:22
Ja kupuję tort urodzinowy gdy dziecku pozostaje jeden dzień do urodzin. Simka przynosi malucha i zdmuchuje świeczki...i już :)

ultraviolence
28.10.2008, 16:33
Odnośnie pytania pierwszego, to jeśli chodzi o dorastanie niemowląt wszystko było u mnie w porządku - czyli dorastały o 18.
Od pewnego czasu od 18 co jakiś czas pojawia się opcja "pomóż przy urodzinach", sim idzie do dziecka i stoi z nim nic nierobiąc.
Dopiero ok. godz. 22 dzieciak dorasta. Czy ktoś też ma taki błąd?

To chyba żaden błąd - u mnie też się tak dzieje, ale odkąd zaczęłam brać niemowlaki na ręce i używać tortu urodzinowego, wtedy wszystko jest w porządku.

a kody działają bo sama próbowałam

Zauważ tylko, że autorka posta ma samą podstawkę, a z tego, co mi wiadomo, któryś z kodów na bliźniaki działa od jakiegoś tam dodatku (bodajże od NŻ albo WS).

Gold_Chocolate
10.01.2010, 11:11
a o co wam chodziło z tym sernikiem mam własny biznes ale nie kojarze o co chodzi?

Charionette
10.01.2010, 11:15
Kiedy kobieta w ciąży je dużo przygotowanego przez siebie sernika jest duże prawdopodobieństwo, że urodzi bliźniaki :P

Ana021
10.01.2010, 14:18
Ciążę można przyspieszyć również boolpropem.Klikasz na simkę z wciśniętym klawiszem Shift,więcej Spawn wybierasz Tombstone of L and Dead(czy jakoś tak
k)i wybierasz Speed up my pregnancy

(Sorki,jak coś napisałam źle,ale jestem tu nowa i jeszcze troche ciemna:-)))))