PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z szafą


Lugiamar
07.11.2008, 16:22
Witam wszystkich. A więc tak: ostatnio kupiłem najnowszy dodatek do The Sims 2 (czyli The Sims 2: Osiedlowe Życie). Od razu wprowadziłem nową rodzinkę do bloku i tu pojawia się problem: kiedy najeżdżam na szafę sim mi się "resetuje". Ale nie tak jak za pomocą "Force Error". Zmienia się też portret sima (ten na dole). Kiedy grałem z włączonym boolProp'em to pokazywał mi się "Force Error". A jak bez niego - po prostu sim się resetował i nie dawał się przebrać (:)). Czy wie ktoś jak ten problem rozwiązać? Dodam że mam całą kolekcję The Sims 2. A i jeszcze jedno - ten sam błąd pokazuje mi się i w bloku, i w domu.



P.S. Jeżeli był już ten temat, to przepraszam ;).

Gio
07.11.2008, 16:30
Niestety, OŻ jest naszpikowane błędami. Moim zdaniem to po prostu błąd gry. Proszę TUTAJ (http://thesims2.ea.com/update/getpatch.php?appVersion=1.16&languageCode=16) masz łatkę do OŻ. Po jej zainstalowaniu wszystko powinno być już dobrze.

Ps. Miałem podobny problenm, który na szczęście zakończyła łatka. Mi sim zmieniał karnację gdy chciałem go przebrać. A. Żeby zainstalować łatkę postępuj zgodnie z instrukcją :)

Lugiamar
07.11.2008, 16:33
Niestety, ostatnio ściągałem patch z okna otwierającego, ale cóż - warto spróbować


EDIT:
Nie da rady: pisze że już jest zaktualizowane.