PDA

Zobacz pełną wersję : Odrabianie lekcji


buleeczkaa
09.11.2008, 10:20
witam jestem nowa i mam wielki problem mianowicie nie wiem co zrobic zeby Sims odrabiał lekcje i zeby dorosłe simsy mu pomagały. Trzeba cos kupic? lub na co trzeba nasisnac zeby odrabiał lekcje? ma komputer ksiazki i dalej nie wiem poniewaz nie ma ikonki ucz sie lub odrabiaj lekcje jak w sims 1 jest tylko ucz sie techniki sprzatania i gotowania. pomocy! bo moj sim ma wielkie problemy w szkole i złe oceny

Björk
09.11.2008, 10:22
Żeby dorosły pomógł odrobić dzieciakowi / nastolatkowi lekcje kliknij dzieciakiem na zeszyt, który przyniósł ze szkoły i tam będzie opcja "poproś o pomoc w odrobieniu lekcji... wybierz imię sima, który ma mu pomóc"

Możesz też kliknąć dorosłym simem na ten zeszyt, wtedy od razu pojawi się opcja "pomóż odrobić lekcje simowi....imię"

Aha i najlepiej, jak zarówno dziecko/nastolatek i dorosły znajdują się w tym smym pokoju, w którym leży ten zeszyt.
Przynajmniej u mnie w grze jest tak, że jak są w jakimś innym to interakcja między simami sama się anuluje.
No i zanim zaczną odrabiać lekcje zadbaj o to by byli "zadowoleni z życia" :)
Szczególnie chodzi o poziom zabawy.

A przy okazji - nie ten dział :)
Witaj na forum :)

Monisss
15.11.2008, 10:53
Żeby twój sim odrobił lekcje musi mieć dobry humor i zielony kolor na tle jego zdjęcia i nahttp://forum.thesims.pl/images/smilies/wink.gif
;)d głową. Możesz zachęcić go do tego wcześniej żeby poczytał książke.