PDA

Zobacz pełną wersję : Dosc Nietypowy problem "Brak Odpowiedzi" ;/


tomaszek13
09.11.2008, 15:40
Posiadam dosc nietypowy problem z ktorym spotkalem sie dopiero dzis od kilku dni poniewaz zakupilem osiedlowe zycie, ikea, czas wolny, kuchnia i lazienka, mlodziezowy styl i chcialem pograc.
Aktualnie mam wszystkie dodatki do Sims 2 ktore wyszly.
Gralem zawsze normalnie posiadalem dodatki: wszystkie az do Podroze(wlacznie z nimi).
Gra chodzila dobrze zadnych bledow i bylo ok. Gdy zainstalowalem sobie wszystkie powyzsze dodatki wlaczylem gre i po intrze wstepnym gdy gra laduje sie do sąsiedztw nastepuje zaiweszenie ;/ polega to na tym ze gra muzka ale ekran sie nie laduje i gdy wezme ctrl+alt+dlt widze ze w procesach pisze brak odpowiedzi....
Reinstalowalem gre 2 razy w dobrej kolejnosci czyli w takiej jakiej wychodzily dodatki ale nic z tego nadal ekran stoi w bezruchu nie wiem co zrobic....

Moze ktos wie jak rozwiazac ten problem... ? Wszystko sie ladnie aktualizuje i jest ok Warsztat chodzi

Björk
09.11.2008, 15:42
A jakie masz parametry komputera?
Być może tutaj problem leży w słabym Ramie? Osiedlowe Życie zżera go mnóstwo :)
Chociaż z drugiej strony - skoro Podróże Ci chodziły...
Jeżeli Procesor, Ram i miejsce na dysku są w porządku to spróbuj tego (http://www.forum.thesims.pl/showpost.php?p=889886&postcount=8)

tomaszek13
09.11.2008, 15:48
mam 2gb ramu Dual core 1,6ghz no dysk 40gb ata ale mysle ze robiac 2 reinstale to juz troche dziwne ze nadal jest tak a nie inaczej. Jutro mialem zamiar robic format i bedzie nowy system zainstaluje wszystko ponownie na czysty system jak nadal nie bedzie dzialac to co moge zrobic?? skonsultowac sie ze skelpem czy moze to wina komputera?

Gio
09.11.2008, 15:51
Nie no, skoro będziesz miala nowy system ,to już nie będize wina komputera, skoro nadal nie będzie działa. Wtedy proponuję sie skonsultować ze sklepem, jakimś sposobem odkryć, która to płytka może być wadliwa

avenly
09.11.2008, 15:56
Mnie się wydaje , że trochę mało miejsca na tym dysku, no i jak masz wszystkie dodatki, to chyba procesor troche słaby.

tomaszek13
09.11.2008, 16:03
nawet jezeli procesor slaby to i tak powinno sie wczytac akurat karta graficzna mi procesor podtrzymuje bo mam hd radeon 4850 czyli powyzej wymagan producenta a i tak
dupa... Przegladnalem wyszystkie plytki zadna nie jest uszkodzona na zewnatrz ani zaden plik wewnatrz.
Wlasnie instaluje ponownie zobaczymy zdam relacje :P
Wszystki dodatki instaluje po koleji czyli mysle ze nie jest to wina kolejnosci czy czegos tam

Nie mialem zainstalowanych zadnych dodatkow nieoficjalnych wiec to tez nie mogelo popsuc gry

Sciagne pozniej patch do Osiedlowego moze to pomoze choc watpie w me dobre intencje

A jednak zainstalowalem wsyzztkie odadatki po koleij az do CPR i gdy wlaczylem zeby sprawdzic to znowu TO SAMO czyli brak odpowiedzi ekran stoi w miejscu.....juz naprawde brak mi slow co to moze byc
Moze jakis wirus???

Alisha
09.11.2008, 17:48
Moze jednak jak doradza Antlantis wymien plytke? :|

arbuzuje
09.11.2008, 22:50
To nie wygląda na problem płyty. Prawdopodobnie wina sprzętu (im więcej dodatków tym bardziej maszyna szaleje, znam po sobie) lub systemu. Być może wirus, a może wystarczy powyłączać aplikacje działające w tle.