PDA

Zobacz pełną wersję : brak opcji "zaproponuj"


aneczka90-90
17.11.2008, 13:50
chcialam, aby moja simka wziela slub z zareczonym simem, ale nie ma opcji 'zaproponuj!' mimo, ze zadbalam o ich kontakty, poszli na randke, zakupilam łuk :/ gdybym chciala, to nie moglabym nawet sprzedac zwierzaka. dlaczego tak jest, czy to moze byc spowodowane dodatkami z internetu ?

shizeR
17.11.2008, 13:57
Może być to wina jakiegoś dodatku z internetu, polecam CleanInstaller pobierzesz go na modthesims2

brzos
17.11.2008, 14:41
I co aneczka, podziałało?
Napisz, bo jeśli nie to wymyśli się coś innego ...

Np. jeśli masz jakieś hacki a nie chcesz skanować CI* to wykasuj je... Może to boolprop?



*CI=CleanInstaller

arbuzuje
18.11.2008, 07:18
Albo coś innego. Ostatnio głowiłam się nad tym samym problemem i co się okazało? Simka, którą chciałam ożenić z moim Simem była studentką i nie skończyła jeszcze szkoły. Postarzyłam ją boolPropem i było OK :)

aneczka90-90
18.11.2008, 13:19
Albo coś innego. Ostatnio głowiłam się nad tym samym problemem i co się okazało? Simka, którą chciałam ożenić z moim Simem była studentką i nie skończyła jeszcze szkoły. Postarzyłam ją boolPropem i było OK :)

aaaaa no to chyba wszystko wyjasnia, bo wybranek mojej simki w braterstwie studentek jest xDD hahah.

a jak ten kod dokladniej wpisalas, zeby zadzialalo ?

aneczka90-90
18.11.2008, 13:24
dobra znalazlam!! http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=45846&highlight=kod+postarzenie+sima
mozna temat zamknac ;)
dzieki za pomoc ;)