PDA

Zobacz pełną wersję : Migająca trawa!


Prinnty
17.11.2008, 16:02
Zainstalowałam sobie gre the sims 2. wchodzę w okolicę ,a tam zamiast trawy są migajace fioletowoczarne pola. czy to kwesta za słabej karty graficznej? od razu mówie ze nie wiem jaka mam ale na pewno nie jakas nowa

Gio
17.11.2008, 16:21
Tak- to w 99% wina za słabej karty graficznej. Zalecam jej zmianę. Ewentualnie- jeżeli to nie pomoże, może być to wina gry lub dodatków z neta, ale zawsze będziesz miała nową kartę graficzną ;)

ultraviolence
17.11.2008, 20:14
A może wystarczy tylko aktualizacja sterowników? Poszukaj na stronie prodcenta... Tylko, żeby je ściągnąć, musisz znać model swojej karty.

Wielebny
17.11.2008, 20:33
Aby sprawdzić jaka jest karta to najprostszy sposób to kliknij na PPM[prawym przyciskiem myszy ] na pulpicie / właściwości / Ustawienia / na dole kliknij Zaawansowane i karta jeśli nie wiesz jakie informacje podać przepisz wszystko .

Prinnty
19.11.2008, 20:16
No więc karta:

SiS 650_651_M650_M652_740


Chodzi the sims 2, the sims 2 własny biznes normalnie. Jak zainstalowałam podróże albo 4 pory roku to trawa miga. A instalowałam kilka wersji (specjalnie pozyczałam.

Czyli kupić kartę?

Wielebny
19.11.2008, 20:25
Hmm z tego co widzę podałaś/eś wersje sterownika a nie kartę i z tego co widzę ten sterownik jest z 2004 roku więc możliwe że aktualizacja sterownika rozwiąże problem . tylko najpierw musisz wiedzieć jaki to jest karta jak się dowiesz od razu znajdę ci link do pobrania sterownika postaram się napisać ci instrukcje instalacji sterownika
Przepisz to co znajduje się w rubryce TYP KARTY

haughton
19.11.2008, 20:35
Widzę, że masz grafikę na chipsecie SiS. Jest to stosunkowo stara karta (w zależności od modelu ma chyba maksymalnie 64 MB pamięci), więc nic dziwnego, że gra zachowuje się w taki sposób. Chyba tylko zakup nowej grafiki pomoże w tym przypadku.

Monitkowa
19.11.2008, 21:08
I polecam karty z procesorem graficznym GeForce 9800GX2

AMSTA
20.11.2008, 12:06
Sprobuj wgrac nowe sterowniki. Powinno wystarczyc. A jak nie no to nowa karta..

Simsomaniac
22.11.2008, 09:13
Nie znacie sie..... nie trzeba zadnych sterowników a tym bardziej nowej karty! W poradniku napisałam jak obejsc słaba karte graficzna działa na 100%. Lepiej czytajcie zanim udzielacie porad

Bjork edit: Ty Simsomaniac, nie bądź taki do przodu, bo Ci z tyłu zabraknie ;).
Zamiast tak się pultać, to lepiej podaj linka do poradnika (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=46675), który rzeczywiście może okazać się przydatny.

AMSTA
22.11.2008, 09:28
Nie znacie sie..... nie trzeba zadnych sterowników a tym bardziej nowej karty! W poradniku napisałam jak obejsc słaba karte graficzna działa na 100%. Lepiej czytajcie zanim udzielacie porad

haahhah obejsc...czyli nawet najgorsza karte da sie obejsc i grac w Simsy i inne wymagajace gry ?? ahahhhahah

wuSs
22.11.2008, 09:59
I polecam karty z procesorem graficznym GeForce 9800GX2
tak, od razu niech kupuje karte za tysiac+ zlotych!
daj spokoj, lepiej polecac sprzet, ktory odpowiada wymaganiom, a nie przewyzsza je kilkukrotnie, szczegolnie, ze bardzo by obciazyl budzet.

zeby grac w simsy nawet na wszystkich opcjach ustawionych na najwyzsze, nie trzeba tak zaawansowanej karty, mozna spokojnie kupic slabsza, ale rownie dobra do tej gry.