PDA

Zobacz pełną wersję : Aktualizacja :/


SyRa
17.11.2008, 20:07
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=40611
Czytałam, wykonałam. Ale to NIC nie daje.
Wkładam płyte, klikam OK. I nic. Klikać można sobie z 1000 razy :(

I co zrobić?

JBronkar
17.11.2008, 20:11
A masz simsy OŻ?? To musisz pobrać patch OŻ

ultraviolence
17.11.2008, 20:12
Ja miałam ostatnio taki problem. Po prostu, instalując simsy nie pobieraj łatki do podstawy. Jak już zainstalujesz wszystkie dodatki, to pobierz tylko patcha do swojego najnowszego dodatku (np. OŻ) i wszystko będzie chodzić.

SyRa
17.11.2008, 20:17
Ale przeciez dodatków nie moge zainstalować, bo aktualizacja wyskakakuje...

ultraviolence
17.11.2008, 20:21
No to słuchaj. Najpierw podstawa. Jak już jest zainstalowana, to pod żadnym pozorem nie pobieraj do niej patcha, bo inaczej znowu wyświetli Ci się błąd aktualizacji. Potem instalujesz pierwszy dodatek. Analogicznie, powinien to być NS... Jeśli nie masz, to następny i tak dalej, aż dojdziesz do ostatniego. Ja tak zrobiłam i nie miałam już problemów z tą aktualizacją.

SyRa
17.11.2008, 20:24
Ale przecież nie moge instalować, przez aktualizacje.

ultraviolence
17.11.2008, 20:27
Czyli nawet podstawy zainstalować nie możesz? Ja dopiero miałam ten problem w czasie instalacji pierwszego dodatku (Na Studiach)... Cóż, skoro tak, to w takim razie nie mam pojęcia, dlaczego się tak dzieje. Może ktoś inny ci pomoże :)

SyRa
17.11.2008, 20:30
Podstawe mam zainstalowaną, ale przecież nawet jednego dodatku nie zainstaluje... Więc o co Ci chodzi?

Björk
17.11.2008, 20:35
Jeżeli dobrze rozumiem, to SyRa zainstalowałaś The Sims 2. Próbujesz zainstalować jakiś dodatek i prosi o płytę CD 4 w celu aktualizacji?
Tak się dzieje przy pierwszym instalowanym dodatku. Jak masz wersję czteropłytową, to nie jest żaden problem, bo po prostu włóż płytę 4 od podstawy.
Gorzej jeżeli płyta jest porysowana i komp jej nie widzi.
Jeżeli masz wersję DVD The Sims 2, to ściągnij patcha stąd (http://thesims2.ea.com/update/getpatch.php?appVersion=1.0&variation=dvd&languageCode=16)
Jeżeli coś namieszałaś z patchami, to najlepiej odinstalować podstawę, zainstalować raz jeszcze, tylko tym razem poprawnie.
I łatka do ostatniego dodatku nie zawsze naprawia błędy w poprzednich dodatkach. Tak było tylko w przypadku Nocnego Życia, które naprawiało jednocześnie błędy Na Studiach i o tym wyraźnie było napisane na stronie :)

EDIT: a do wszystkich powyżej: czytajcie ze ZROZUMIENIEM.
Nie można zainstalować łatki do dodatku, który nie został zainstalowany, co jest chyba logiczne :)

SyRa
17.11.2008, 20:47
Ale moge klikać sobie OK z milion razy, i dalej prosi o płytke, chociaż ją wkładam :(

Björk
17.11.2008, 20:50
To może przeczyść płytkę...
A w ogóle jak ją wkładasz, to komp ją widzi?
Wejdź w Mój Komputer > prawy przycisk myszy i polecenie "Otwórz" :)

SyRa
17.11.2008, 20:59
Tak, płytke odnajduje.

Björk
17.11.2008, 21:03
To niestety powiem, że mi się skończyły pomysły :(
Może jeszcze spytam, jaki masz system operacyjny? XP czy Vista, czy 98?

EDIT: JAk masz XP to tym bardziej mi się skończyły pomysły :(
No chyba, że masz simsy nieorginalne i Ci tej czwartej płyty nie będzie gra czytała nigdy, ale to tylko luźna sugestia, a nie posądzenie :)

Spróbuj jeszcze odinstalować, jeżeli za dużo nimi nie grałaś i nie masz rodzin (jak chcesz coś zachować, to przenieś folder EA Games z Moje Dokumenty na pulpit) i zainstalować ponownie i dopiero wtedy spróbuj zainstalwoać dodatek...

SyRa
17.11.2008, 21:04
Windows XP... ;)

Jest inny sposób, bez żadnych patchów? I czy podstawa musi być crack'owana?

avenly
18.11.2008, 14:56
Jeżeli gra jest oryginalna nie ma żadnych cracków. To po pierwsze. Przy aktualizcji wkładasz płtę nr. 1, jeżeli nie idzie, to ściągasz patche, aktualizacjie. I nie powinnaś pisać posta pod postem.

SyRa
18.11.2008, 15:13
Mam simsy przegrane od dawnej koleżanki. Na 2 płytkach DVD są nagrane SIMS'y i wszystke dodatki...

Björk
18.11.2008, 15:46
PRZECZYTAJ PROSZĘ DOKŁADNIE (http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=47662&postcount=1)