PDA

Zobacz pełną wersję : Problem Ze Skinami.


legolas
26.11.2008, 16:37
Mam Mały problem ze skinami ;((
Pobrałem z SexySims 2 Skiny z Owłosieniem dla simów ale ich nie ma nigdzie w grze... :((
Co trzeba zrobić żeby były?
Są w Dowloads.
Mam włączoną zawartość modyfikowaną.

Björk
26.11.2008, 17:11
Musisz stworzyć nowego sima a jako skórę dać mu właśnie tą ściągniętą. One będą w panelu tworzenia simów, tam gdzie wybierasz karnacje jak wciśniesz gwiazdkę.

legolas
26.11.2008, 17:23
Właśnie problem w tym ,że tego nie ma :(

JBronkar
26.11.2008, 18:11
Dowloads.


Może źle napisałeś/aś, powinno być tak "Downloads" a nie Dowloads. Popraw i sprawdź czy działa.

legolas
26.11.2008, 19:07
JBronkar Mam dobrze napisane bo mody i firanki z simart2.pl działają. Samochody też.
Może nie działają dlatego że pobrałem nie to co miało być pobrałem to co ma 9 MB A to trzeba Detalicznie pobierać.
A po pobraniu tego pojawiła się skrzynka pocztowa do kupienia :D:D

Alraris
26.11.2008, 21:47
Hej mi się niektóre skiny pojawiają tylko w BodyShopie (Warsztat) a w grze nie. To znaczy w grze działają, ale da się je wybrać dla Sima tylko w Warsztacie. Nie wiem czemu tak jest i czy Ci to pomoże. Niektóre mi działają w grze. Sprawdź w Warsztacie. Albo ściągnij sobie Skiny-podmieniacze tych z gry (default), też są na SexySims z owłosieniem i są bardzo fajne, używam ich i wszyscy simowie "z całej wsi" a nawet ci z miasta mają piękne muskuły oraz szczegóły :D

legolas
27.11.2008, 13:59
Udało Się !!!
Działa :D
Tylko są takie jakby stare skrzynki w trybie kupowania w dziale Różne/różne
I tam się naciska ,ale ważne ,że działa :)