PDA

Zobacz pełną wersję : budowanie wieżowca - błąd kodu?


Achu
27.11.2008, 22:52
Jeśli dubluję jakiś temat, bardzo proszę o skierowanie mnie na odpowiednie tory :)
Mam problem z budowaniem wysokich budynków. Podobno służy do tego kod setHighestAllowedLevel 255. Niestety rzecz w tym, że wpisuję kod, wygląda na to, że został przyjęty, ale i tak nie mogę budować więcej pięter :( próbowałam już chyba wszystkiego, wychodziłam z parceli, wracałam, wpisywałam w trybie okolicy, nic. Może jednak coś źle wpisuję albo robię? Czy może mieć na to jakiś wpływ fakt, że jest piwnica?

Posiadam dodatki Nocne Życie i Osiedlowe Życie... i nie mogę wybudować mojego apartamentowca jak należy :(

Björk
27.11.2008, 22:56
nie spotkałam się z takim tematem, ale podobnież ten kod działa w Na studiach.
Nie wiem, czy w innych dodatkach, chociaż posiadanie OŻ teoretycznie powinno umożliwiać działanie kodu, bo są w standardzie wyższe budynki niż dwa piętra...
U mnie jest tak, że po wpisaniu kodu muszę postawić automatyczny byle jaki dach, usunąć go i dopiero wtedy pozwala mi budować kolejne ściany, na kolejnych piętrach.
A czasami wielkość liter ma znaczenie... spróbuj wpisać tylko "set" i wciśnij klawisz TAB... zobacz co Ci wyskoczy za którymś razem (po pierwszym naciśnięciu pojawia się zazwyczaj "SetHour" za drugim powinno być już z piętrami :)

Achu
28.11.2008, 14:05
Bjork, wielkie piękne 'dziękuję' dla Ciebie : ) faktycznie po dodaniu i skasowaniu dachu wszystko zaczyna działać jak należy : )
jakby co - wpisywałam kod poprawnie, zazwyczaj kiedy nie jestem pewna korzystam z opcji 'help' w pasku wpisywania kodów i wtedy wiele z nich wyskakuje.
Pozdrawiam, dziękuję za pomoc i wracam do budowy : )

bacha88
04.05.2009, 16:00
Witam! Mam ten sam problem co autor/ka tematu, z tym ze dodanie i usuniecie dachu nic nie daje. Prosze o pomoc

Gio
04.05.2009, 16:55
U mnie, aby kod zadziałał nic wcześniej nie może być zbudowane na działce (nawet usunięte- po prostu działka musi być 'świeża').
U mnie też działo sie, że kod został przyjmowany, ale nie działał- ale zauważyłem, że przez sposób podany powyżej kod działa :)