PDA

Zobacz pełną wersję : WINDOWS VISTA - gra nie działa.


rafimail
10.12.2008, 11:40
Piszę jeszcze tutaj oddzielnie, ale problem jest ten sam co w wątku: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=48352.

Chodzi mi tylko o odpowiedź na pytanie o co chodzi z tym, że jak ktoś ma system VISTA to nie może grać w Simsy, spotkałem się z takimi opiniami i proszę o pomoc, bo kupiłem grę i nie działa :D

Rafał.
P.s. Jeżeli zaśmiecam, to proszę o przekierowanie do wątku, gdzie znajdę odpowiedź.j

lay
10.12.2008, 11:41
System nie jest powodem niedziałania gry. Sama mam Vistę (argh) i simsy jakoś mi działały. Nawet teraz mam w tle bezludną wyspę.

Problem musi leżeć w innym miejscu.

Zdec
10.12.2008, 12:00
Ja też mam vistę i wszystko normalnie na niej działa.

Czy masz na pewno oryginalne Simy??

rafimail
10.12.2008, 12:06
Tak, zakupione w media markt.

*w sumie jak rozpakowałem to już oddawać nie będę, a z resztą poczekam do stycznia, wtedy znowu będę zmuszony zmienić komputer i może tam uda mi się zainstalować simy bez przeszkód. Mam nadzieję, że na laptopach simy chodzą normalnie.?

Zdec
10.12.2008, 12:09
Powiem tak jeżeli kupiłeś laptopa już z systemem to wszystkie potrzebne sterowniki do gry powienieneś już mieć, przynajmniej ja tak mialam, a laptopa kupiłam na dniach. Gra nie ma jakiś nadzwyczajnych wymagań i przy tym kompie który masz bez problemu powinno wszystko ładnie chodzić. Więc niestety poddaję się ;(((

rafimail
10.12.2008, 12:13
Źle napisałem albo źle mnie zrozumiałaś.

Na razie mam normalny komputer z Vistą, a od stycznia będę miał laptopa z nie wiem czym, więc spróbuje wtedy.

dzięki za pomoc.

lay
10.12.2008, 12:21
Musiałbyś kupić naprawdę dobrego laptopa, by Simsy chodziły na nim dobrze...

Pochodzenie gry nie ma tutaj najmniejszego znaczenia.

Niepotrzebnie założyłeś dwa tematy, powróćmy może tutaj (http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?p=910173).

silvgirl17
14.12.2008, 15:09
ale Ci się nie chce zainstalować czy co? bo mi wyskakuje że są one niezgodne z wersją cos takiego ale ja klikam nie w pomoc tylko uruchom program i wszystko gra... tylko się to wyświetla a nic to nie przeszkadza....

a jesdzcze-mam Vistę na laptopie

Krzysiek88
21.12.2008, 11:20
Ja mam z kolei inny problem.

Mam Viste, gra zainstalowana, na XP mi chodzila, a tutaj jak chce ja wlaczyc to mi wyskakuje ...
-------
program przestal dzialac z powodu wystapienia problemu, System Windows zamknie program i powiadomi cie jesli istnieje dostepne rozwiazanie
-------

Prosze o rade

Björk
21.12.2008, 11:22
Ja mam z kolei inny problem.

Mam Viste, gra zainstalowana, na XP mi chodzila, a tutaj jak chce ja wlaczyc to mi wyskakuje ...
-------
program przestal dzialac z powodu wystapienia problemu, System Windows zamknie program i powiadomi cie jesli istnieje dostepne rozwiazanie
-------

Prosze o rade

Być może musisz uruchomić grę w trybie zgodności z systemem XP.
A swoją drogą to "system Cię powiadomi jak znajdzie rozwiązanie tego problemu"? hahaha - nieźle wymyslili, ale rozumiem, że Cię nie powiadomił?

Miyoki
21.12.2008, 12:37
Pewnie Ci napisali "Program The Sims 2 przestał działać z powodu wystąpienia problemu" =.=?
Ja na samym początku jak instalowałam simsy, to też miałam ten problem, którym jest wystąpienie problemu...lol
Ale zaczęłam instalować od nowa, coś tam pozmieniałam - może właśnie zainstalowałam w trybie zgodności z systemem XP...
Nie pamiętam już dokładnie (bo bałam się cokolwiek zrobić, żeby mi się znowu nie wyłączyło), ale wiem, że musiałam zainstalować od nowa.

Co do tego, że Cię powiadomi...- taaa... ja już to znam. Nic nie robi. A cokolwiek włączę potem się psuje i występuje problem.
Ale naprawdę ja tu oczekuję szczegółów dotyczących problemu, bo mi tak napisali, że on bada ten problem a tu się okazuje, że problemem jest problem x.x'
Niemożliwe.

lukas
21.12.2008, 13:19
Krzysiek88, masz gołe simsy, bez dodatków? Jeśli tak to ściągnij patha: http://thesims2.ea.com/update/
też mam vistę i miałem podobnie, u to mnie pomogło

Krzysiek88
21.12.2008, 18:56
A gdzie to sie instaluje jesli mozna wiedziec?

korek
21.12.2008, 19:10
Miałem to samo!
Wszedłem w Własciwosci I Wyłączyłem Zgodnosci i Poszło

lukas
21.12.2008, 19:52
A gdzie to sie instaluje jesli mozna wiedziec?

Nigdzie, ściągasz, klikasz dwa razy i samo się zainstaluje gdzie trzeba

rafimail
22.12.2008, 20:28
CHCIAŁBYM PODZIĘKOWAĆ ZA WSZYSTKIE RADY I OGŁOSIĆ, że od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem działających simsów, bo mam XP :D

Adrianne
26.12.2008, 11:20
Hej! Mam wszystkie części Sims 2 i zastanawiam się czy Patch do Osiedlowego Życia może naprawić to, że okienko kodów mi się nie pojawia.
PROSZĘ O RADĘ!