PDA

Zobacz pełną wersję : Don Lotario


Obrem
20.12.2008, 13:02
ZRobilem simke, wprowadzil sie DOn lotario do niej ale nie wiem jak wziasc slub bo don jest zaręczony :( Jak cofnąć te zareczyny?? POMOCY!!

Vanitas
20.12.2008, 13:12
1. Nie ten dział
2. Wejdź do domu Ćwirów zaproś go do domu. Kiedy przyjdzie klikaj Kasandrą na niego i wybieraj opcję irytuj>kłóć się. Powtarzaj tą opcję wiele razy. Później kliknij Kasandrą na łuk weselny i wybierz opcję Weź ślub. Don ucieknie sprzwed ołtarza a Kasandra sie załamie!

Obrem
21.12.2008, 10:26
Ona sie zalamie i zareczyny tez juz nie bede aktualne??

brzos
21.12.2008, 10:32
Obrem, może łatwiej;

wpisz w otoczeniu "boolProp TestingCheatsEnabled true", kochany kod.
wejdź do domu Dona, i w jego panelu kontaktów przesuń pasek z Kasandrą tak, żeby był czerwony.
wtedy zaproś Kasandrę, jak przyjdzie to kliknij na nią i wybierz "zerwij".

I masz Dona wolnego :rolleyes:

Dami
21.12.2008, 10:33
a normalne to jest, ze po niespelnionym slubie, ci simowie beda chcieli byc razem? oczywiscie, ze juz nie beda zareczeni.

brzos
21.12.2008, 10:37
a normalne to jest, ze po niespelnionym slubie, ci simowie beda chcieli byc razem? oczywiscie, ze juz nie beda zareczeni.

pytasz czy stwierdzasz?
mimo "?" jakoś trudno mi to zrozumieć .0.

nat9
27.12.2008, 10:39
To proste! Jest kilka opcji żeby zerwać z simem a najprostrzy z nich to kod
boolProp testingCheatsEnabled true albo jeśli ktoś woli trudniejszy pokłócić się z niechcianą zaręczoną i zerwać ps. ale trzeba bardzo długo się kłócić , policzkować i wyzywać żeby odnieść idealny efekt.

JBronkar
27.12.2008, 13:25
nat9 z tobą nie zgadzam bo boolprop się zepsuje, najlepiej to co napisał/a Dominic!

Dami
27.12.2008, 13:53
pytasz czy stwierdzasz?
mimo "?" jakoś trudno mi to zrozumieć .0.

stwierdzam. ;p

krystyna
20.01.2009, 09:20
ZRobilem simke, wprowadzil sie DOn lotario do niej ale nie wiem jak wziasc slub bo don jest zaręczony :( Jak cofnąć te zareczyny?? POMOCY!!

Miałam podobnie. Najporościej będzie jeśli Don zadzwoni i zaprosi Kasandrę do siebie. Kiedy ona przyjdzie i zadzwoni niech nowa simka ją powita (nie Don). Kiedy tak zrobi niech Don i nowa simka się pocałują. Wtedy Kasandra spoliczkuje Dona i wowczas kliknij na Dona i znajdź irytuj itd...,a na koniec pojawi się opcja zerwij. I możesz brać ślub z nową simką :))))

kara99
20.01.2009, 12:02
zupełnie się zgadzam z krystyna bo ja tak zrobiłam

BlackDevil
07.02.2009, 18:39
Ja zawsze robiłam tak, że zapraszałam Kasandrę i kochankę Dona (przykładowo) i całowałam się z kochanką (Don się całował) przy Kasandrze. Wtedy pasek znajomości spadnie i będzie można zerwać zaręczyny. No, a najprościej to boolPropem zrobić u Dona na pasku znajomości na czerwono z Kasandrą, zaprosić ją i zerwać.
Pozdrawiam
malinkaw987

Master of Disaster
08.02.2009, 08:12
No - proste, trzeba, żeby Kasandra zobaczyła zdradę Dona. Potem niech jedno z drugim zerwie (wszystko jedno które z którym) i mamy oboje wolnych. Zawsze tak robię. O ile gram maxisowymi rodzinami :P