PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zachować stworzone rodziny po ponownej instalacji gry?


PaULinaa1508
29.12.2008, 14:12
Hejjj !!!!!


Otóż wczoraj do simsów chciałam zainstalować dodatek " Nocne życie ", niestety przy instalacji coś poszło nie tak i teraz podstawowa gra nie chcę chodzić. Będę zmuszona zainstalować ją jeszcze raz ale szkoda mi mojej młodszej siostry, siedziała całe dnie na komputerze i grała w simsy. Udało się jej stworzyć wiele ciekawych i fajnych rodzin ale jeśli dowie się teraz, że to wszystko było na marne i, że jej rodzin już nie ma to zapłacze się na śmierć. Kieruje do was wszystkich pytanie : Czy dałoby się jakoś uratować te rodziny ?? Chodzi mi o to czy można było by je jakoś przenieść z jednej gry do drugiej ?? A może macie pomysł jak można uratować grę ?????? Czekam na odp

brzos
29.12.2008, 14:18
Boże. Co za bezsensowny temat i tytuł.
Skopiuj EA Games w bezpieczne miejsce, po instalacji włóż je tam, skąd skopiowałaś.
Kolejna powtórka tematu ._.

Ritty
29.12.2008, 14:18
Trzeba skopiować niektóre pliki z folderu simsów ;)
Tylko nie pamiętam jakie... ;/
Zdaje mi się, że jeden nazywał się na N, ale simsy mam na innym systemie, więc dokładnie Tobie nie powiem... :(

haughton
29.12.2008, 14:19
1. Tematy:

Naucz się je nazywać. Nie wybieraj nazwy: "dziwny problem", bo wtedy mniejsza ilość osób znających odpowiedź wejdzie na topic, a ktoś mający ten sam problem w czasie szukania nie znajdzie twojego tematu (wyszukiwarka). Nazywaj tematy krótko i zrozumiale.
Pisz zrozumiale i po POLSKU, to pozwoli łatwiej zrozumieć twój problem i szybciej dostaniesz na niego odpowiedź. Nie przeklinaj! To tylko świadczy źle o tobie.

O to mi chodziło. Co do problemu - był on wiele razy wałkowany na forum, ale widzę że boisz się wyszukiwarki. Skopiuj folder "The Sims 2" znajdujący się w "Moich Dokumentach"->"EA Games" i wklej go po ponownej instalacji w to samo miejsce, a wszystko (domy, rodziny) będzie na swoim miejscu.

PaULinaa1508
29.12.2008, 14:29
Dziękuje wam koffani =****