PDA

Zobacz pełną wersję : Brak nagrobka i czytanie...


Ritty
01.01.2009, 12:51
Otóż grałam sobie w pewnej rodzinie, gdzie były dwie dorosłe siostry i ich stary ojciec. Nick zmarł (ojciec znaczy się xD), a ja postawiłam nagrobek na podwórku i otoczyłam kwiatami. Potem jedna z sióstr adoptowała kosmitkę (specjalnie tak zrobiłam) i pewnej nocy duch nawiedził dom i wystraszył córkę. Pomyślałam sobie, że postraszy i sobie pójdzie, więc zajęłam się potrzebami żywych. Ok. 5 nad ranem (simowym) zauważyłam, że nie ma nagrobka! :| W czasie tej nocy nie włączałam trybu kupowania, więc go nie skasowałam. Co to może być?
Drugi problem też spotkał tą rodzinkę. Nike (dziewczynka) od początku miała ocenę 4, a nie 4+ i miała w pragnieniach poprosić o pomoc przy pracy domowej. No i Nike odrobiła lekcje przy pomocy matki, ale pragnienie się nie spełniło, a wyskoczył komunikat, że Nike dostaje wyższe oceny o_O A to był wieczór, a nie tuż po szkole o_O Ja patrzę w oceny, a ona ma 5+ o_O Następnego dnia od razu dostała 6+ ... I nadal miała to samo pragnienie i znowu to zrobiłam, ale nadal się nie spełniło :| A ja klikałam dzieckiem na dorosłego, więc już nie wiem...
Mam oryginał, z łatką.

Searle
02.01.2009, 09:44
Może zresetuj tę dziewczynkę boolPropem albo wyprowadź tą rodzinkę i wprowadź ponownie. Może to coś da?

Ritty
02.01.2009, 13:23
Wyprowadziłam, wprowadziłam i nadal to samo. Ale jak sama odrabia lekcje to chyba szybciej, a w wspomnieniach tego nie ma... Może to po adopcji?
Nagrobka chyba już nie odzyskam.. :(

Luthiee
02.01.2009, 13:46
Ritty, a może zresetuj ją boolpropem, tak jak mówiła Searle, albo skasuj moveObjects on i wejdź ponownie?

Mirek
03.01.2009, 20:19
Mój problem jest taki, iż nie wiadomo czemu (burza) simka umarła wraz ze wszystkimi na parceli (syn został w domu). nie zapisałem gry i wyszedłem, ale nie pomogło. Teraz syn jadąc na parcele gdzie umarła ma w aspiracjach za 2000 wskrzeszenie matki. Po za tym nie mogę znaleźć nagrobka.

jak ją można wskrzesić.
coś bliżej o boolPropie na ten temat bym poprosił bądź inne rozwiązania

z góry dzięki


Jest to pierwszy mój post dlatego chciałbym wszystkich gorąco powitać

niepokorna
03.01.2009, 21:24
może spróbuj przez Wskrzesieniomat? <nie wie, jak to napisać>

witamy na forum :)

ultraviolence
07.01.2009, 15:08
może spróbuj przez Wskrzesieniomat? <nie wie, jak to napisać>


Wskrzeszeniomiat :)
Można też spróbować za pomocą InSIMenatora... Tam jest coś takiego, jak EDYTOR ZAŚWIATÓW. Dzięki niemu można wskrzeszać zmarłych simów (nawet tych, których się nie zna bodajże). Do tego jest tam jeszcze parę interesujących opcji, ale nie chcę się rozdrabniać na ten temat, bo nie o to tu chodzi.

Mirek
09.01.2009, 21:32
pomógł kod na nagrody karier zawodowych i wskrzeszeniomat. No i 10000 za pełną wersje matki ;)