PDA

Zobacz pełną wersję : Problem ze skrzynką pocztową po pobraniu domu z netu


figa
02.01.2009, 22:42
Mam prośbę o pomoc :) problem jak w temacie. Po zainstalowaniu domku z internetu, skrzynki na wszystkich parcelach zmieniły kolor na czerwony. To najmniejszy kłopot. Gorzej, że pojawiły się błędy.
Listonosz nie podchodzi do skrzynki od przodu tylko od tyłu, wygląda to dziwnie i śmiesznie kiedy wyciąga czy wkłada listy. I najważniejszy problem - posiadam dodatek RiO i od czasu jak pozmieniały się skrzynki zniknęła mi w grze opcja zwrotu pieniędzy za wykorzystywanie ekologicznych źródeł energii, czyli np. baterii słonecznych. Choćbym nie wiem ile ich nakładła na dach to i tak płacę normalne rachunki.

Jak pozbyć się tej modyfikacji skrzynki? Usunęłam pobrany dom z kosza domów ale wiadomo - nie pomogło. Sprawdziłam Clean Installerem i w składzie domu widniał obiekt o nazwie mailbox. Przeszukałam dokładnie całe Downloads i nie mam tam niczego o takiej nazwie. Może trzeba szukać gdzie indziej albo coś zmodyfikować?

Swampfire
02.01.2009, 22:44
Wywal cały dowloands.Może to inny wadliwy dodatek.Ile masz miejsca na dysku?I jaka karta graficzna?

haughton
02.01.2009, 22:47
Jeśli Clean Installer pokazuje ten obiekt to na pewno jest on w Downloads, tylko pewnie pod inną nazwą. Tak, czy inaczej - możesz usunąć go przez Clean Installer - za pomocą klawisza Delete.

figa
02.01.2009, 23:10
haughton, problem w tym, że nie mam pojęcia jak to może być nazwa :( A może to się gdzieś indziej zainstalowało?
Może ktoś miał podobny problem i sobie poradził?

Swampfire, miejsce na dysku mam - na partycji z grą i Downloadem 178 GB wolnego. Karta graficzna GF 9600M GT. Parametry kompa według mnie nie mają w tym wypadku nic do rzeczy. Download wywalę tylko w ostateczności bo mam prawie 10 GB.

avenly
02.01.2009, 23:18
skoro w clean installerze wcześniej pokazywało mailbox, to tym razem także powinnaś szukać pod taką nazwą.

haughton
02.01.2009, 23:33
figa, pamiętasz skąd pobrałaś ten dom, albo masz może linka? Mógłbym sprawdzić u siebie, akurat mam prawie pusto w "Downloads". Według mnie jeśli to hack skrzynki pocztowej to musi być wraz z innymi obiektami .package.

vibratoria
03.01.2009, 00:29
Zobacz jeszcze folder Collections i przepatrz listę zawartości zmodyfikowanej.

Mamełe
03.01.2009, 00:49
Jak sprawdzisz clean installerem, to nie klikaj myszka na ten mailbox tylko najedz myszką. Powinna sie wtedy wyswietlic oryginalna nazwa pliku package na jasnym prostokącie

figa
03.01.2009, 13:09
Jak sprawdzisz clean installerem, to nie klikaj myszka na ten mailbox tylko najedz myszką. Powinna sie wtedy wyswietlic oryginalna nazwa pliku package na jasnym prostokącieDziękuję! Nie przypuszczałam, że się wyświetli inna nazwa w ten sposób. Okazało się, że to zbiór liter i cyfr. Wpisałam to wyszukiwarkę systemową, po odnalezieniu wyrzuciłam. I po problemie, błędy zniknęły :) Jeszcze raz dzięki :)