PDA

Zobacz pełną wersję : Nie ma Werony, Miłowa [...]


Souris
26.01.2009, 16:16
Więc tak, zainstalowałam Osiedlowe życie, a razem z tym zniknęły mi Werona, Miłowo oraz Dziwnowo. Co robić? Poradźcie mi ...Jak był taki temat to sorry.

wera1
26.01.2009, 16:21
może poprostu za mała miejsca na kompie

dżin.
26.01.2009, 16:28
Jak to mogły Ci zniknąć jak ja instalowałem OŻ nic mi nie zniknęło
A masz jakieś dodatki z neta???A miałaś ostatnio wirusa???Albo korzystasz z insieemenatora(nie wiem jak to tam się pisze), czy inny program, którym coś robiłaś do Simsów.

treys
26.01.2009, 16:37
miałam podobnie po zainstalowaniu 4PR
proponuję usunąć i zainstalować ponownie.

Searle
26.01.2009, 17:50
Może jak skasujesz folder Neighborhood to powinny Ci się te miejscowości pojawić, tylko, że nie będzie tam już Twoich rodzinek.

mario
26.01.2009, 17:54
Jak to mogły Ci zniknąć jak ja instalowałem OŻ nic mi nie zniknęło
Ona to ona, ty to ty. Wszystko się może zdarzyć. ;) Raczej nie przywrócisz tych otoczeń innym sposobem niż to opisała Searle. Warto robić sobie co jakiś czas kopię folderu EA Games z Moich Dokumentów. :)

nicram01
27.01.2009, 12:30
powodów może być wiele np. przesadzenie z kodami :/ bool prop, motherload itd. sćiąganie z neta dodatków ( czasami wirósów ) wszystko co pobierzesz natychmiast skanuj antywirusem bo skutki mogą być właśnie takie :( albo przy instalowaniu dodatków ( z neta ) usunełaś ( bądź program usunął ) plik z miastami ... Możesz zrobić reinstala powinno pomóc i przeskanuj te pliki z neta. Koledze kiedyś tak sie stało i musiał aż reinstalować cały system bo jak zrobił reinstalke simsów to mu sie nie uruchamiały :/ Powodzenia w odzyskiwaniu miast :)

Pozdro.

vikingowa
27.01.2009, 18:06
motherload
chyba motherlode
A po drugie - motherlode nie psuje gry.
wirósów
Nie no proszę... wirusów.

Ew. możesz poprosić kogoś, żeby ktoś ci wysłał otoczenia a ty je sobie wrzucisz. I powinny działać.

Amanda
27.01.2009, 20:44
Wystarczy usunąć folder EA Games z moich dokumentów i włączyć grę. The Sims samo wykreuje otoczenia, niestety jedynie z podstawowymi rodzinami, które były tam kiedy gra była instalowana pierwszy raz. Innej opcji nie ma.

Ritty
05.02.2009, 10:04
A co jeśli chcę przywrócić tylko stare Miłowo? Trochę za bardzo namieszałam w rodzinach i chę zacząć od początku, ale bez żadnej reinstalki i z innymi 'rozwiniętymi' otoczeniami...

mario
05.02.2009, 14:11
Nie ma takiej opcji.

jemima668
11.02.2009, 01:51
Też mi się coś takiego przytrafiło. Wgrałam Osiedlowe Życie i wszystko było ok. Później z jakiegoś powodu (pewnie coś nie tak w downloadzie, albo jakiś głupi hack) gra mi się nie chciała włączyć i musiałam ją reinstalować. Oczywiście skopiowałam cały folder The Sims 2, potem odinstalowałam grę. Na końcu zamieniłam folder The Sims2 na ten wcześniej skopiowany. Niestety okazało się że gdzieś tam jest błąd i gra nadal mi się nie włączała. Znowu odinstalowałam grę,zainstalowałam ponownie, zamieniłam tylko folder downloads i tym razem wszystko działało idealnie. No, może nie wszystko było tak jak dawniej. Nie do końca wiem dlaczego, ale usunęły mi się właśnie te podstawowe otoczenia, czyli Miłowo, Dziwnowo i Werona. Jakoś się tym nie przejełam, częściej gram w Zatoce Pokrzyku, lub w Niezbędnej Dolinie. Według mnie jedyną opcją, dzięki której możemy przywrócić te otocznia, jest reinstalka gry.

katlaa
20.02.2009, 13:26
mam podobny problem skasowalo mi sie wszystko mialam kpie zapasowa kleiłam ja w moje dokumenty ea games i nic dalej mam pusto rodzinki mi poznikały i lipa ?? co teraz od nowa zas wszystko tez nie mam zadnej parceli...,

diana20
02.01.2010, 17:15
czesc mam problem jak instalowałam simsy 2 to najpierw nie miałam miast usunełam ea games i mam tylko jedna miejscowosc PLEASANTVIEW jak włączam te miejscowosc to mi wyskakuje napis DZIAŁANIE PROGRAMU ZOSTAŁO ZAKŁÓCONE. APLIKACJA ZOSTANIE ZAMKNIETA. Pomocy

Mixliarder
02.01.2010, 17:25
Diana20

Masz Pirata ;)

Edit: Piratom mówimy nie

Liv
02.01.2010, 18:44
A skąd wiesz, że pirat?
@topic: ale które EA Games? Z moich dokumentów czy Program Files?