PDA

Zobacz pełną wersję : modthesims


Alene
15.02.2009, 09:31
Otóż mam problem ze stronką www.modthesims2.com
Dawno na nią nie wchodziłam i zapomniałam hasła i nazwy loginu.Załozyłam więc nowe konto i gdy chcę coś z niej ściągnąć pojawia mi się coś takiego:
http://chii.modthesims2.com/getfile.php?file=821332

o co chodzi? Proszę o pomoc.
kaja13

Björk
15.02.2009, 09:35
To, co Ci się pojawia, to właśnie to co zamierzasz ściągnąć :)
Musisz zapisać plik na dysku, rozpakować za pomocą np. programu WinRar i to co wywali, wrzucić do downloads...

Alene
15.02.2009, 09:41
ja wiem wiem, ale...Moze opiszę to dokładniej ;)

weszłam na modthesims, zalogowałam się i znalazłam sobie obiekt do ściągnięcia. Gdy już się ukaże stronka z tym dodatkiem schodzę na dół jakby tej strony i tam jest ten plik downloads do ściągnięcia...prawda? No i klikam na ten plik ładuje mi się jakby taka mała tabelka że zaraz plik będzie się ściągał a tutaj nagle się włącza ta stronka : http://chii.modthesims2.com/getfile.php?file=821332 i klapa. :( (tak jest z każdym dodatkiem jaki mam zamiar sciągnąć, a wcześniej mi się to nie zdarzało ;/ )

Björk
15.02.2009, 09:51
Po kliknięciu na link który podajesz pojawia się takie coś:

http://i233.photobucket.com/albums/ee228/Bjork1978/Bez_tytuu_2-1.jpg

I to jest właśnie to, co opisałam powyżej :)

Vanitas
15.02.2009, 09:54
Mi wyświetla się:

No cookies found!

No valid MTS2 login could be found. Please note that you must be logged into MTS2 to use this server.

Reasons for this not working are:
If you are logged in, then make sure you aren't using any kind of cookie blocker, like Norton Internet Security.
Try allowing "modthesims2.com" in your security software for cookies.
MAKE SURE you have ticked the "Remember Me" option when logging in. If you do not, then you will not be able to download.


Generated by getfile.php

Jak widać nie tylko ty masz ten problem. Zobaczę jak jest z innymi dodatkami...

EDIT: Tak się dzieje jak nie jest się zalogowanym...

Alene
15.02.2009, 09:59
gdy ta tabelka mi się pokazuje i chcę na nia szybko kliknąc żeby ściągnąć dodatek to niestety po ułamku sekundy ta tabelka znika i pokazuje mi się ta stronka co pisałam ;/ i nie zdążam kliknąć na downloads ;/

Björk
15.02.2009, 09:59
No to najprościej zaznaczyć opcję "Remember me" która znajduje się obok panelu logowania.
Ale o tym już było :)
Poszukajcie.

EDIT: Może także pomóc zabawa w ustawieniach cookies w przeglądarce z jakiej korzystacie.

Tuptuś
15.02.2009, 10:38
Nie tyle zabawa co eksterminacja :D Po prostu należy usunąć ciastka (jak ktoś nie pamięta żadnych haseł, to po prostu usunąć tylko te pochodzące od modthesims) i wszystko powinno być OK. Jeśli dalej jest kiepsko, to napisz jaki masz firewall tudzież program IS. Zresztą nie musisz pisać, po prostu pogrzeb w ustawieniach dostępu i może tak być, że modthesims2.com jest zablokowany. Po wszystkim zrób restart.

Z góry odrzucam myśl o bloku w kontroli rodzicielskiej :D

asertywna
15.02.2009, 14:05
Ja mam taki problem, że wystarczy że się tylko zaloguje a już nic mi sie nie chce na tej stronie wyświetlić i pojawia sie komunikat:
you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. If you are trying to access a download, it may have been removed by the Creator or by the Staff for policy violations or a number of other reasons.
2. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
3. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account from accessing this area.

i w nic sie nie da wejść, nawet na stone główną ;/ założyłam inne konto i na tamtym wyswietla sie to samo, rozumiem ze gdzies popełniam błąd, bo ja juz tak mam wrodzone... ;p

Björk
15.02.2009, 14:17
Co prawda komunikaty dotyczą totalnie różnych rzeczy (że chcesz edytować czyjść post lub to, co chcesz pobrać zostało usunięte) ale może nie aktywowałaś swojego konta za pomocą maila, który powinien do Ciebie dojść?
Jeżeli go nie dostałaś sprawdź spam - często zagraniczne adresy trafiają u mnie na poczcie do spamu :)

asertywna
15.02.2009, 14:39
No nie aktywowałam, bo nie przysłali mi maila ani spamu... na żadne z założonych kont. nie wiem ile mają dni na wysłanie aktywcji do konta, bede czekać, może jeszcze dojdzie.
w każdym bądź razie lipa, bo wszyscy tak sobie zachwalają tą stronke...