PDA

Zobacz pełną wersję : zgubiony folder ea games.


doom
25.02.2009, 22:10
szukałam ale nie znalazłam. Możliwe, a nawet bardzo ze przeoczyłam taki temat, ale jest niedługo na forum i nie orientuje się tak dobrze.
mam taki problem: mianowicie po pewnym czasie postanowiłam zagrać w simsy ale nie czytało mi płyty choć jest legalna wybijał komunikat włóż legalną płytę itp... no i się wkurzyłam i odinstalowałam grę, nie chciała się ponownie zainstalować bo komputer nie widział płyty, nagle ni ztąd ni zwąd pojawiło się to okno wybierania języka do instalacji itd... no i zianstalowałam ale folder EA GAMES który zwykle był w dokumentach zniknął ; / i nie ma go nigdzie choć szukałam. Chodzi mi oczywiście o ten folder gdzie jest downloads itd... gdzie on może być i czy będzie konieczne odinstalowanie całej gry.??

dziękuje za pomoc i przepraszam jeśli taki temat już był.

Wikki
25.02.2009, 22:20
Witaj!
Otóż folder EA Games tworzy się sam,po pierwszym uruchomieniu gry. Po wyjściu z gry powinien się pojawić.
Pozdrawiam!

doom
25.02.2009, 22:33
no racja ;d ja też ładnie głupia jestem że sama na to nie wpadłam -.-


bardzo dziękuje za pomoc ; **

Kofi
26.02.2009, 16:06
Wiem, że regulamin zabrania pisania takich postów ale mam problem, a nie mogę rozpoczynać nowych tematów. Kupiłem simom nowe łóżko (to najdroższe z podstawy) (nie nie gram na kodach tylko dostałem awans) simy normalnie spały tylko teraz nie mogą wyjść z łóżka. Jak na nie klikam są opcje jak dla normalnego chodzącego sima, a nic zrobić nie mogą bo leżą w łóżkach. Najgorsze to, że myślałem jak wyłączę i włączę grę jeszcze raz problem zniknie ale zapisałem grę i dalej to samo. Proszę o pomoc.

ultraviolence
27.02.2009, 09:34
Wiem, że regulamin zabrania pisania takich postów ale mam problem, a nie mogę rozpoczynać nowych tematów. Kupiłem simom nowe łóżko (to najdroższe z podstawy) (nie nie gram na kodach tylko dostałem awans) simy normalnie spały tylko teraz nie mogą wyjść z łóżka. Jak na nie klikam są opcje jak dla normalnego chodzącego sima, a nic zrobić nie mogą bo leżą w łóżkach. Najgorsze to, że myślałem jak wyłączę i włączę grę jeszcze raz problem zniknie ale zapisałem grę i dalej to samo. Proszę o pomoc.

Skasuj ich z tym łóżkiem kodem "moveObjects on" i zapisz grę. Jak wejdziesz na parcelę, simy powinny stać przy skrzynce na listy.

Nyks
27.02.2009, 09:55
albo wpisujesz kod: boolPropTestingCheatsEnabled true i klikasz na sima przytrzymując Shift bierzesz więcej, potem jeszcze raz więcej, aż pojawi ci się jakaś opcja z 'Error' albo 'Delete' nie pamiętam. Więc to naciskasz, wyskakuje ci okienko i wciskasz 'Reset'. I już!

Kofi
27.02.2009, 17:09
Niestety kod mi nie chce działać, drugim sposobem też nic nie da się zrobić.

Łezka
28.02.2009, 12:07
Ja miałem identyczny problem u Dona Lotario znalazł i przyprowadził sobie do łóżka jakąś duszyczkę i zrobili bara-bara on wstał, a ona spała, a tak na marginesie to ona już była do niego wprowadzona, więc klikam nie śpij tylko wstań, a ona wstała pomachała ręką i znów nakryła się kołdrą. Rozwiązanie sam na to wtedy nie wpadłem - postawiłem obok łóżka coś co zastawiało jej wyjście i dlatego tak sięstało, ale ja o tym nie wiedziałem i wyprowadziłem ich z domu i wprowadziłem do drugiego i było normalnie.

ultraviolence
01.03.2009, 11:18
Niestety kod mi nie chce działać, drugim sposobem też nic nie da się zrobić.

Kofi, może źle wpisujesz? Wywołujesz okienko kodów w rodzinie (SHIFT+CTRL+C) i wpisujesz:
"moveObjects on", bez cudzysłów oczywiście ("). Zatwierdzasz Enterem i powinno pójść... Wielkość liter chyba też ma znaczenie.