PDA

Zobacz pełną wersję : Nie może pojechać do pracy


Vanja
03.03.2009, 14:30
Mam problem. Oczywiście przecież to dział z problemami.
Mam simke, szczyt kariery showbiznes. Już wielokrotnie była w pracy, raz leciała samolotem raz samochodem, bez prblemu.
Aż tuktoregos razu, miała chyba noworodka ale miała tez narzeczonego w domu, musiała jechac do pracy. Podleciał helikopterek. Jej sie wyświetlił prostokącik o jechaniu do pracy lecz gdy tylko miała zacząć wykonywac czynność to kwadracik znikał. Helikopter odleciał. Próbowałam jeszcze samochodem dojechac ale to samo. Godziny jej pracy mineły ona cały czas była w domu i cały czas samoistnie pojawia sie jej kwadracić o pojechaniu do pracy i zaraz znika. Co gorsza. Gdy mój facet chciał pojachać do pracy (a matka była w domu przeciewz bo sama do pracy nie mogła pojechać) to gra uważała że babki nie ma bo pojawił mi sie komunikat u faceta "nie moge zostawić maleństwa samego w domu".
Mam nadzieje że zrozumiałe jest to co napisałam.
Prosze o pomoc.
P.S. używałam force error na simce już.

ultraviolence
03.03.2009, 14:51
Mam parę pomysłów:
1. Spróbuj kliknąć na simce i wybrać opcję "idź do pracy" (jeśli masz Podróże lub nowszy dodatek).
2. Skasuj ją kodem moveObjects on, zapisz grę i ponownie wczytaj.
3. Sprawdź swój folder Downloads programem Clean Installer - może powoduje to jakiś błędny dodatek z internetu, globalny mod albo hack?
4. A może coś przeszkadza jej w dotarciu do samochodu? Przestawiałaś skrzynkę na listy albo coś podobnego?
Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy...